Skocz do zawartości
CyMp4K

 zbanowany spalony to rozpisuje

Rekomendowane odpowiedzi

Nick cheat'era:Laj laj laj.

Godzina, data zdarzenia:00:00 +

 Mapa:de_dust2

 Serwer: FFA

Link do demka: http://d1.hltv.org.pl/srv23583/HLTV-1910162356-de_dust2.dem.zip

STEAM_ID/IP: STEAM_0:1:121234095

Uzasadnienie:

0;38 widac ze alcik przytrzymany zatrzeslo i na glowe ladnie samo szarplo +b

0:54, kolejny raz alcik przytrzymany, zatrzeslo, szarplo na glowe i siedzi +b, ch*j ze celownik na wysokosci pasa, ch****y ten trigerbot

0:57 kolejny raz chyba przy 4 albo 5 strzale, polecam 1/4 odpalić i zobaczyc strzal jak nakierowuje mu szybko na goscia na gali i wraca z powrotem na tego na dole, alt przytrzymany widac zatrzeslo celownikiem, ale nie trafilo pewnie zdurnial triger bo za duzo modeli zbyt blisko siebie, temu nie trafil +b

6;22 dionizy gada mu na mikrofonie w teamie w dodatku gosciu nie tupie na dlugiej (jego pov) zatrzymuje sie przed modelem taki przypadek na +b

16;13 biegnie sobie na dluga i nagle sie zatrzymuje rowno z modelem, smieszne przypadki co

17;02 niezla rolka zeby tylko na model styklo, slyszal wczesniej krok, albo typ mogl uciec lub wyczekiwać, ale akurat rolka na model, kolejny przypadek na +b ten strzal do tego smieszny,

18;56 kolejne podejscie pod model, jeszcze sobie na niego patrzy przed tym D: tym razem nie wiedzial ze dluga, to sie zatrzymal w idealnym miejscu przed modelem, no i kolejny przypadek na +b, bo trzeba miec wszystko pod kontrola

19:41 ustawilem sie specjalnie za zielona, wcelowany dluga zeby wygladalo jakbym stal przed nia, przewaznie na to sie nabieraja spalone scierwa i wyszlo jak zawsze +b totalne

w kolejnej rundzie specjalnie skanuje ta skrzynke ze niby po prostu przypadkiem zeskanowal hahaha D: jakbym widzialem spalone gowna z mixow, identyczne zachowanie, raz wpadną to pozniej calego mixa udaja ze skanuja jedna skrzynke w kołko, zeby pozniej miec wytlumaczenie, ze przeciez caly czas skanowali to samo hahaha D:

Typ 5 razy wchodzi i wychodzi podczas calego dd2, wiecej go nie ma niz jest, pewnie odpala kolejno, na koniec only famas byl, bo wiadomo ze to gowno najciezej rozpisac (w biegu burst, 3 strzaly, random strzaly, to ch**a mu zrobisz, chyba ze calkiem przypalowo to zrobi) na koniec jeszcze prosi zeby go nie rozpisywac. 19;41 rozwieje watpliwosci jesli ktos bedzie je mial

*DEAD* Laj laj laj. :  o cympaczek jak sie palisz to ja tez gowniaczku :)))  to bylo na koniec mirage, tyle ze tam zagral max 3 rundy na koniec nie ma co podziwiać

tutaj sie prosi zeby go nie rozpisywac na koniec dd2

https://www71.zippyshare.com/v/Iujq7DYS/file.html

 

k024k jestes jak to czytasz, nie wiem w sumie co chciales zaprezentowac soba, ale nie imponuje mi zachowanie typowego 16latka z mixa, nie wiem czemu akurat do mnie sie przyczepiles skoro nawet nie mam pojecia kim ty jestes, steam 1 raz na oczy widze, a mam pamiec do ludzi, nie wiesz o mnie nic, a przychodzisz cos pi*******z, skoro sie pale to rozpisz bo slyszalem to juz milion razy nudne sie robi, nvidia mam nagranego calego mirage, takze smialo mozesz rozpisywac

 

 

Edytowane przez CyMp4K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...