Skocz do zawartości
FPS_761

 zamknięty Trzy uwagi.

Rekomendowane odpowiedzi

1.Od jakiegos czasu nasilił sie problem jakis wiekszych lub mniejszych lagów,klatkowania serwera.( nie tylko moja opinia)

2.Bład radaru (istnieje juz od dawna) co jakis czas pokazuje bledne pozycje mimo nowej rundy  blednie informuje o polozeniu sojuszników.

3.Po ostataniej aktualizacji dodano mozliwość sprawdzenia w tabeli wyników ile kto ma hp,czy ma ktos defa i kase (kolumne o kasie mozna nie wlaczac).Myśle ze warto wlaczyc  dodatkowe info nie zaszkodzi.(tzn.  zeby tylko czlonkowie druzyny widzieli )Info https://steamcommunity.com/games/10/announcements/detail/1582377291594251504

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


6 godzin temu, FPS_761 napisał:

1.Od jakiegos czasu nasilił sie problem jakis wiekszych lub mniejszych lagów,klatkowania serwera.( nie tylko moja opinia)

To może być hosting który przeżywa(ł) trudniejsze chwile ale z tego co widzę w panelu serwer trzyma stabilną wydajność. Przyjrzymy się temu.

6 godzin temu, FPS_761 napisał:

3.Po ostataniej aktualizacji dodano mozliwość sprawdzenia w tabeli wyników ile kto ma hp,czy ma ktos defa i kase (kolumne o kasie mozna nie wlaczac).Myśle ze warto wlaczyc  dodatkowe info nie zaszkodzi.(tzn.  zeby tylko czlonkowie druzyny widzieli )Info https://steamcommunity.com/games/10/announcements/detail/1582377291594251504

Zostanie to wprowadzone po opublikowaniu odpowiednich bibliotek, ponieważ serwer nie pracuje na HLDSie (który otrzymał powyższą funkcjonalność).

6 godzin temu, FPS_761 napisał:

2.Bład radaru (istnieje juz od dawna) co jakis czas pokazuje bledne pozycje mimo nowej rundy  blednie informuje o polozeniu sojuszników.

Cóż, obawiam się że to tkwi gdzieś głęboko w CSie ponieważ problem jest powszechny. Szczerze powiedziawszy nawet nie spotkałem się z fixem na to ale zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...