Skocz do zawartości
Tasior...

 zamknięty Skarga na Opiekuna Roy Keane

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 15:17 4.12.2019
Nick gracza: Roy Keane
Dowody: http://d1.hltv.org.pl/srv23614/HLTV-1912041512-de_eldorado.dem.zip
Świadkowie: gracze
Uzasadnienie: Dostałem bana za źle postawione sg na mapie de_eldorado, sg nie uderzyło nawet raz, zbugowało się co widać na demku. Zacznijmy od tego co to jest BS (bombsite) czyli miejsce, w którym kładziemy pakę, sg postawione przeze mnie nie wystrzeliło ani razu, gdyby jednak wystrzeliło, faktycznie biłoby na bs, nie z mojej winy a przez to, że się zbugowało, na dole nie ma bsa tylko dojście do niego, które było swobodne od dołu jak i góry skacząc z daszku, na który wchodzi się również bardzo łatwo nawet na normalnym serwerze. Adminowi chyba nie pasowało, że mam staty 9:0, ptb zaraz mnie rzuci do CT i będę go zabijał, w ten czas nie będzie mógł lvlować sobie nowej klasy. Ban i tak minie ale oczekuje kary za brak kompetencji i zachowanie godne rozpieszczonego dziecka. Dodam jeszcze, że punkt ten niewiele zmienił się od czasów istnienia COD800, na którym byłem dobrym adminem i to sg zawsze sie stawiało w tym właśnie miejscu.

Edytowane przez Tasior...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


przecież już temat był wyjaśniany to nwm po co 2 raz ten sam gracz pisze o tym wydarzeniu nawet dostał ode mnie gracz ostrzeżenie żeby wyszedł z gry

20191204165436_1.thumb.jpg.a08eecda31416e7c5f03da29bcdd2bf8.jpg

 

 

 

Edytowane przez Roy Keane
nawet jeśli się by nie zbugowało to i tak blokuje drogę tt dojścia do bs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...