Skocz do zawartości
Belmondoe

 odrzucone Odwołanie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:Ben1T0 | TUZZA
Godzina, data zdarzenia:Jakoś nie dawno ale nie było mnie na serwie
Mapa:Nie wiem
STEAM_ID / IP:427893074
Uzasadnienie:Ban za "GSJ" nie ma w regulaminie żadnego punktu o takich rzeczach.Jest to zwykła umiejętność którą może opanować każdy gracz.

Oczywiście jeśli ban zostaje to wasz członek UB team Marcinek i gracze z serwera wino i D3mon też powinny dostać bana bo oni też to robili.A marcinek chyba pamiętasz jak pisałeś ,że nie robisz tak dobrych jak ja ale i tak Ci dają speeda i twój komentarz "No widzę ,że ktoś poza mną też umie GSJ" pozdrawiam

Edytowane przez Belmondoe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dostałeś bana ode mnie za GSJ i zostało to uzgodnione z H@ :) 

Nie wiem typie na ilu ty grasz fpsach, latasz zdecydowanie za szybko. :D 

+ GSJ wliczają się w ten podpunkt :) 

Cytat

Absolutny zakaz używania cheatów, skryptów i wspomagaczy (celownik awp/scout,modele esl oraz wszystko co ułatwia grę) . (Ban na zawsze )

Masz tutaj filmik ;) 

Pozdrawiam, MARCIN3K. 

+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No ale na ilu gram fpsach to chyba moja sprawa.

Absolutny zakaz używania cheatów, skryptów i wspomagaczy:Ale to każdy może na tym latać nie jest to wgrane.Gra pozwala na takie coś bez elementó zewnętrznych.

Dostałeś bana ode mnie za GSJ i zostało to uzgodnione z H@:Aha czyli jakiś nie widzialny regulamin? 

No emko to ja wiem bo robie i sie przyznaje.

Jeśli ban zostane rządam abyś też dostał bana jak i wyżej wymienieni gracze.

Edytowane przez Belmondoe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czytanie ze zrozumieniem wita serdecznie i  "niewidzialny" regulamin również.

1. Absolutny zakaz używania cheatów, skryptów i wspomagaczy (celownik awp/scout,modele esl oraz wszystko co ułatwia grę) . (Ban na zawsze )

GSJ w Twoim wydaniu jest to skrypt ułatwiający grę. Nawet przy ilości X FPS nie jesteś w stanie do tego stopnia szybko i płynnie biegać przy podwójnym skoku bez dodatkowego skryptu. Jedno GSJ drugiemu nie jest równe Twoje jest w tym gorszym wydaniu.
Co do pozostałych graczy, zapraszam serdecznie do działu ZGŁOŚ CZITERA z rozpisanymi demkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...