Skocz do zawartości

Dzień Doberek ! [Bor$uK_SqN]


Borsuk_Sqn

Rekomendowane odpowiedzi

                                                                  Witam całą administrację i wszystkich graczy !! :3

 

 

 

 

        Na początek się przedstawię mam na imię Tomek jestem z Opola i mam 17 lat ( 5 styczeń 18 :3 ) interesuję się Rapem / Hip Hopem / Reggae / Sporty walki / Gry komputerowe :3 Jak w nicku moja ksywa to Borsuk i będzie mi miło jak tak będziecie mówić/pisać :D 

 

 

Wszedłem wręcz przypadkiem na serwer Only AWP CS:GO ( ledwo ledwo ogarniam awp :/ ) i w tym przypadku chciałbym pochwalić gracza nuggetsa bardzo miło mnie przyją i podarował skina na start :D Jeśli reszta osób korzystających z tej sieci będzie taka sama zapewne zostanę tu na bardzo długo :) Widzę także że macie duży wybór serwerów ( zawitam na każdy ) i ładnie wyglądające logo :D 

 

 

 

 

 To chyba na tyle więcej pytań kierować pod tym tematem / na privie / steamie / GG Kontakty podane w profilu  :) Życzę miłej i uczciwej rozgrywki  :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emm.. Widzę że nikt Ci nie zwrócił uwagi lecz ja jestem perfidny i to zrobię. Z góry przepraszam.

 

 

 

Popraw to Weszłem na Wszedłem bo mnie osobiście aż w oczy kole :/

 

 

 

Lecz oprócz tego witam i mam nadzieję że jak ja, będziesz się tu dobrze czuł :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...