Skocz do zawartości
Squb

Konkretna propozycja zmian na GO MOD

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będę przedłużał, po prostu napiszę co wymaga zmian na teraz, a co może trochę poczekać.

Po pierwsze obecne mapy strasznie się wszystkim przejadły, na niektóre serwer "pustoszeje", a po zmianie znowu gracze wchodzą. Zresztą na dole tu mam spis map:

css_dust
css_dust3  // Po edicie. Mi mapa nie przeszkadza, aczkolwiek sporo osób jej nie lubi.
css_cache_poch
css_aztec
css_kabul2
css_inferno
css_mirage
css_nuke2
css_overpass
css_train
css_assault
csg_dust
csg_office_night 
csg_inferno
de_dust2002
de_eldorado
de_westwood
css_dust2x2
css_inferno2x2
css_cache2x2
css_train2x2
css_nuke2x2
css_dust2x2_go
css_mirage2x2_go
cs_1337_assault

Na podstawie tego można wyciągnąć wniosek, że jest po kilka takich samych map. Nieważne, że różnią się teksturami, po prostu gracze nie mają ochoty na nich w kółko grać.

Office_night też mógłby zniknąć - jest wybierany co najwyżej raz dziennie patrząc po HLTV tak samo jak kabul2. Mapy skreślone można zastąpić innymi, nie muszą to być mapy zaproponowane przez graczy, bo wiadomo ile osób wchodzi na forum, aczkolwiek ankieta może powstać. Wgranie map nie zajmuje dużo czasu, więc można by w końcu o tym pomyśleć.

 

Drugą sprawę poruszył @LuckyLoser w tym temacie: 

Jeżeli na serwerze są skiny, które się bugują to trzeba je poprawić lub zmienić na inne, szkoda tracić przez to graczy, jeżeli ktoś nowy wejdzie trafi na taki skin po chwili może się zniechęcić do dalszej gry.

 

Trzecia sprawa

Wiele osób mnie pyta, gdzie się wyłącza modele, bo te CSGO im przeszkadzają lub nie przypadły do gustu. Można by pomyśleć troszkę o skórkach na modele csa 1.6, aby i Ci którzy nie lubią tamtych modeli mogli pograć ze skinami.

Na razie to chyba tyle. Temat może być aktualizowany, jeżeli jacyś gracze będą mieli ochotę coś dodać.

Zapraszam do wypowiedzi.

server_maps.png

Edytowane przez Squb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeali chodzi o overpassa to on fajny tyle ze sie buguje. Do tego dodalbym.kilka map awp jako male mapy plus jakie fy pool day czy fy snow.

A jesli chodzi o wieksze mozna dodac vertigo oraz coblestonejesli by dzialaly.  @aquax wiem ze masz duzo prscy ale czy dalbys rade chociaz cos tu zrobic z tym

Edytowane przez kameleonn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...