Skocz do zawartości
z.r.a.z.

just a shot / rfp

Rekomendowane odpowiedzi

 Wiek: 28

 

 

Staż na forum: rok

 

 

Twoje osiągnięcia na forum Multi-Head.pl: Osiągnięć nie mam jako takich. Mam wiedzę, którą mogę się dzielić... admin ODD2#2, raczkujący konkurs "skokowy". Na studiach byłem zastępcą redaktora gazety studenckiej, korekta tekstów oraz sprawdzanie jakości informacji, sam zajmowałem się pisaniem w dziale informacyjnym.

 

 

Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki[x/10]: 10, choć zdarza się małe potknięcie czasami.

 

 

Czas jaki poświęcisz na zaglądanie na forum i FanPage'a: na forum jestem jak siedzę w pracy (od 8 do 12h / dobę) - komp włączony ; w domu jak czegoś potrzebuję.FanPage... dostęp do FB przez smarta lub z kompa w domu (w pracy zablokowane).

 

 

Jaki dział forum chcesz redagować(zmiany personalne,konkursy, itp.): dział wolny, taki do odświeżenia - nie chce wchodzić w kompetencje już zajętych odnóg MH.

 

 

Co nowego wprowadzisz na FanPage'a: chciałem wprowadzić wieczorynkę.... co wieczór po 19/20 humorystyczny lub poważny akcent z pozdrowieniami i życzeniami dobrych snów xD

 

Poważnie: chciałbym robić podsumowanie tygodnia, wybierać rzeczy najważniejsze z ostatniego tygodnia i przypominać o nich. Pomysłów jest wiele, np. zgadywanki... zdj osoby i kto to z forum ( tylko nie zdj nynka, bo wstyd :D)

 

 

 

Podanie rzucam bo chciałem rocznicę pobytu uczcić i ponad pół roku adminowania.... !

 

 

 

Wasz ,

 

 

 

przez odbyt

 

 

 

 

 

PS. ogólnie to z.r.a.z. w grze i na fb tysz bym taką miał sygnaturę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Nie kłam, rok będzie 13 grudnia. :) 

 

 

 

 

pewnie niespodziankę na rocznicę w postaci odrzucenia dostanę :)

 

 

 

ale dziena, że wszedłeś na mój profil <3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EDIT po notce: AJ, tylko najechałeś? :( no cóż...

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To i ja Ci przyliżę dupę tak jak inni ^ ^

 

 

Oczywiście, że na tak! Nie widzę lepszego kandydata na objęcie tego stanowiska!

 

Nadajesz się jak mało kto!

 

Takich ludzi nam trzeba!

 

Odpowiednia osoba, na odpowiednie stanowisko!

 

 

Wandi nie zastanawiaj się ani chwili dłużej!

 

Bierz, akceptuj, obrzezaj!

 

 

Powodzenia Zbyszku! :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

^ ^ :mafiozo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dogadałem się z @ i doszliśmy do wniosku, że lepiej będzie gdy zostanie Redaktorem, ma już doświadczenie a na FP jest 4 redaktorów i to w zupełności starczy :) 

 

Także ten teges ...

 

Pozwolę Sobie przyjąć kolegę na Redaktora :P 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...