Skocz do zawartości
Gość mp4ziom

 zamknięty Skarga Czarna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mp4ziom

Data zdarzenia: 

24.01.2020 - 19:09:56

Nick gracza: Czarna
Dowody: http://mhpoch.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=129
Świadkowie: - 
Uzasadnienie 
Biegłem z dobrym respem na długą. Nagle przede mnie wbiegł gracz o nicku Brain, potem biegł tyłem (przodem do mnie) i perfidnie mnie zablokował. Napisałem na czacie że jest kretynem  (wkurzyłem się, to chyba normalne?). Dostałem insta bana tylko dlatego, że prawdopodobnie to kolega Pani admin. To się chyba nazywa kumoterstwo? Zrozumiałbym, gdybym użył bardzo mocnych słów ale wyraziłem tylko swoją opinie na jego temat w kulturalny sposób jak na standardy niektórych graczy (oczywiście oni dostają tylko ostrzeżenia). Ban bez ostrzeżenia w tym wypadku wystawia nie najlepszą wizytówkę Pani admin.

 

@~Czarna~ nie marnuj czasu na odpisywanie bo i tak wiem co napiszesz. Tylko stracisz kilka cennych minut a ja i tak mam to w czterech literach :-)

 

"Ruchanie matki" oceniłaś na 5 minut :)

czarna.png

Edytowane przez mp4ziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Piszesz na mnie skargę za to, że obrażasz gracza? Mnie nie interesuje czy Cię zblokował a Ciebie niech nie interesuje czy to mój kolega czy był 1 raz na serwerze. Kultura obowiązuje każdego a nie co 2 osobę. I jest o tym napisane w regulaminie serwera, który Ty wchodząc na serwer akceptujesz a ja mam prawo za to dać Ci bana bez ostrzeżenia :)

Zmarnowałeś czas na skargę więc i ja zmarnuję swój żeby odpisać i żebyś nie był sam z tym problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...