Skocz do zawartości
NeonX

 zamknięty UWAGA DO ADMINISTACJI CS GO MODA #1 #2 #3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam uwagę do administacji 

Rozumiem ze nie każdy admin może być na servie, Ale czasami to już przesada, Z tego co widzę to podań na admina jest coraz więcej przyjętych a adminów coraz mniej 

1. Kultura na servie jest coraz mniejsza a tak ogólem to jej nie ma,każdy jedzie po sobię jak przyslowiowej szma*ie 

2.Coraz więcej osb mi się skarży ( mi graczowi nie adminowi ) że wchodzą odpalone osb(tak zwani cziterzy) i pisza mi żebym to zgłaszał na forum,a gdy już to zrobie nikogo nie ma( a w demka czy jakieś ss nikomu sie nie chce bawić)

3. Wymieniając adminów których widzę to Fammi, Miły Pan to jest administracja która widzę często.A gdzie reszta? 

 

 

 

Mam nadzieję ze chociaż teraz dogadamy się w tym temacie< POZDRAWIAM >

 

 

 

 

image.jpeg.5a2d88ffbd25f045109c2afe6bf7210f.jpeg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeej, jestem w punkcie 3. (xd)

Przy mnie jest spokojnie, chyba przez to, że często wyciągam konsekwencje. ;)

Co do 2pkt. "forum,a gdy już to zrobie nikogo nie ma( a w demka czy jakieś ss nikomu sie nie chce bawić)"

To gdzie te zgłoszenia? xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 minuty temu, Squb napisał:

Jeej, jestem w punkcie 3. (xd)

Przy mnie jest spokojnie, chyba przez to, że często wyciągam konsekwencje. ;)

Co do 2pkt. "forum,a gdy już to zrobie nikogo nie ma( a w demka czy jakieś ss nikomu sie nie chce bawić)"

To gdzie te zgłoszenia? xd

fammi a mogl bys wbic na ts3

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No właśnie gdzie zgłoszenia? Dziwne,  w logach też nie widać żeby błagali Cię na kolanach o zgłaszanie kogokolwiek :) Rzucanie mięsem po sobie na każdym serwerze było jest i będzie a admini nie są robotami i nie mają obowiązku siedzenia na serwerze 56/7 i ilu by ich nie było to zawsze się znajdzie jakaś "luka" gdzie nie będzie żadnego i kto będzie chciał w tym czasie zrobić przysłowiowe bydło to zrobi :) Mam dziwnie wrażenie, że chyba starasz się ich w jakiś sposób oczernić ze względu na to, że Twoje podanie zostało odrzucone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...