Skocz do zawartości
Elo ??

dodatkowy admin?

Rekomendowane odpowiedzi

 Nick:??

 

Wiek: 17 wczoraj mialem urodzinki :D

 

Doświadczenie (w byciu adminem):dobre bo już bylem adminem na kilku serwerach

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10):7,5/10

 

Staż w CS-sie:2,5 lat

 

Steam/NonSteam : no wiem ze mam NS ale myślę ze nic nie szkodzi:D

 

Dlaczego Ty:dlatego ze nieraz wchodzi na serwer gracz z hakami a nie ma admina a jak jest to nie reagują nie będę mówił kto np. mapka de_dust2_long i każdy na txt albo tez dlatego ze przychodzi jakiś nowy czlowiek o nie ma wolgóle kultury :D jeszcze coś dodam tez jak ja byłem to na serwerze to grali i nie mogli skączyc rundy bo tt i ct kampil bo zostalo ich 2 :D i jeszcze coś chcial bym dodac ze jestem prawie codziennie na serwerze nie jestem wtedy gdy mi się wyczerpie internet i muszę czekac aż mi wlączą itp. a ja widze kiliku adminów na sewreze nie raz tylko widze wojtasa i xtreme

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: najczęściej to 2-4godz.i tylko na tym serwie :P

 

Kontakt: forum jak gram na serwerze 45k bo tylko na nim gram bo bardzo mi się spodobał :)

 

 

 

Link do GameTracker'a:http://www.gametracker.com/player/%3F%3F/80.72.40.110:27027/a poza tym widzicie ze mam dużo godzin:D

 

 

 

dodam cos od siebie : 1.odrazu mówie ze nie chce admina na sile tylko bardzo mi się spodobal ten serwer i bym chcial pomuc adminom ogarnąc ten serwer :D

 

Mysle ze dacie mi szanse w adminowaniu nawet mozecie mi dac okres próbny 14 dni :D to wszystko z mojej strony:)

 

 

 

DAJCIE MI 1 SZANSE A SIE NIEZAWIEDZIECIE NA MNIE 

 

UWIERZCIE MI 

 

MYSLE ZE UWIERZYCIE MI WIERZE W WAS

 

 

 

 

 

nie zwracajcie uwagi na blędy ale staram już poprawiac pisownie i nie robic blądów :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie, jestes zguba dla serwera.

 

Nie potrafisz sobie poradzic z napisaniem prostego slowa a co dopiero z ogarnianiem graczy, nie znasz regulaminu, chcesz miec range tylko i wylacznie dla szpanu, takich adminow nie potrzeba :)

 

17 lat nie masz na 100%.

 

"

 

DAJCIE MI 1 SZANSE A SIE NIEZAWIEDZIECIE NA MNIE 

 

UWIERZCIE MI 

 

MYSLE ZE UWIERZYCIE MI WIERZE W WAS"

 

 

 

13 lat max Ci daje :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...