Skocz do zawartości
C.K.M

 zamknięty Zmiana w KS sentry guna

Czy zmienić właściwości Sentry Guna z KillStreak'a   

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Czy zmienić właściwości Sentry Guna z KillStreak'a na te podane w propozycji ?

    • Tak,
      0
    • Nie, (dlaczego nie opisz w poscie)


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Przechodząc do rzeczy chodzi mi o zmianę właściwości sentry guna z KS; obecnie jest on nie do zniszczenia ( a przynajmniej takie rezultaty wychodziły z moich prób) i stoi ono do końca rundy. Moja propozycja to ustawić konkretne HP do SG (np 3k hp) i żeby stało tak długo jak trwa mapa, bądź nie zostanie zniszczone, albo gracz który postawił SG wyjdzie z serwera. Co wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nad nagrodami za ks pewnie będą trwały prace tak czy inaczej, ale nie wydaje mi się ze sentry gun jest utrudnieniem. Wiele graczy jak widzę to nie ma problemu ze zniszczeniem jego, a wystarczy trochę pomyślunku, którego często brak. Tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 godziny temu, Born napisał:

Nad nagrodami za ks pewnie będą trwały prace tak czy inaczej, ale nie wydaje mi się ze sentry gun jest utrudnieniem. Wiele graczy jak widzę to nie ma problemu ze zniszczeniem jego, a wystarczy trochę pomyślunku, którego często brak. Tyle ode mnie.

Nie tyle co utrudnienie, ale wg mnie nagroda w postaci SG, który stoi tylko w jednej rundzie to trochę słabo co nie ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...