Skocz do zawartości
Kazikowski

Sliweczka adminem!? CO TO MA BYC!?

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór skargi (data i godzina): ok. 22

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Sliweczka

 

Dowody:http://speedy.sh/sV6kR/awp-india0000.bmp

 

Świadkowie:-

 

Uzasadnienie: Admin wali ssy na slepo co widac na ssy zostaje sam na sam z Milkiem i jeszcze 1 typkiem co robi zachowuje postawe admina? NIE! Wali ssy na slepo byle bylo mniej typkow do zabicia KARYGODNE zachowanie admina... Albo moim zdaniem bota. Przyjaciel Milek dobrze zrobil ze podesłal mi ssy

 

 

Oczekuje zdegradowania admina Sliweczka za chamstwo i szczeniackie zachowanie... Nie dosc ze wali ssy na slepo to i ma u@ gleboko a gdy ma pewnosc 100% ze czit5 daje kolejna szanse. CHAMSTWO!!!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie pozostaje mi nic innego jak zasmiac sie do monitora,

 

Tego na dziś sie jeszcze nie spodziewałem. HAhahahahaahhahahahaha

 

 

 

Po, 1  dopiero co wszedlem na serwer  i juz czytam na U@  "rusz dupe i banuj....." takie odzywki nie do mnie

 

Po, 2 nie robilem zadnych ssow, poza screen shotami konsoli na dowód chamskich odzywek.

 

Po 3, nikogo nie zbanowalem za czitowanie, bo nikogo nie widzialem, nawet nie mialem jak zdazyc gdy wszedlem dopiero do gry.

 

 

 

 

 

Chamstwo i szczeniackie zachowanie? Człowieku prosze Cie, o czym ty wogole mówisz.

 

 

 

Evo bądź ktokolwiek inny z wyższej administracji prosze... przegladnijscie hltv i zobaczcie co on wogole pisze....bo ja  nie mam siły nawet tego komentowac.

 

Ty no czuje sie jakby ktoś klątwe  rzucił, albo ktoś chodzi po serwie i namawia na skargi.

 

Hahaha,, boże widzisz  i nie grzmisz..

 

 

 

Evo przejżyj hltv prosze !

 

 

 

 

 

PS. powiedz  mi prosze jak moge  powiekszyc limit kb, bo nie moge wrzucic screena zostalo mi 67kb wolnego d owrzucenia   ss 667 kb

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Hahaha ciekawe jakim cudem ssy sam sie pojawil w cstrike?

 

 

"Hahaha" a przyszło Ci do głowy, że mógł, je zrobić któryś z innych adminów obecnych na serwerze w tym czasie ?? Bo ja ich nie robiłem.

 

Kolego włącz myślenie prosze..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Wzór skargi (data i godzina): ok. 22

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Sliweczka

 

Dowody:http://speedy.sh/sV6kR/awp-india0000.bmp

 

Świadkowie:-

 

Uzasadnienie: Admin wali ssy na slepo co widac na ssy zostaje sam na sam z Milkiem i jeszcze 1 typkiem co robi zachowuje postawe admina? NIE! Wali ssy na slepo byle bylo mniej typkow do zabicia KARYGODNE zachowanie admina... Albo moim zdaniem bota. Przyjaciel Milek dobrze zrobil ze podesłal mi ssy

 

 

Oczekuje zdegradowania admina Sliweczka za chamstwo i szczeniackie zachowanie... Nie dosc ze wali ssy na slepo to i ma u@ gleboko a gdy ma pewnosc 100% ze czit5 daje kolejna szanse. CHAMSTWO!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

czy ty wiesz co piszesz ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@@Kazikowski przy każdym banie automatycznie jest robiony jeden ss w formacie .bmp. A Milek dostał dzisiaj bana na 30 min http://aquax2.unixstorm.org/banuj/ban_list.php?bid=93130

 

 

 

Skargi skargami ale zanim coś napiszecie pomyślcie dwa razy. Po co miałby mu robić screenshota bez bana? Bana dostał za odzywki a nie z powodem wstaw ssy na forum.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skoro byłeś na serwerze to doskonale wiesz jak sie odzywał.

 

Druga sprawa, w jakim celu piszesz ta skarge? Dlatego, że kolega miłek cie o to poprosił?

 

Sam nie mógl jej napisac?

 

Bo po kolejnym wejściu na serwer, dostałem od niego depesze "zebym wszedl na forum bo juz napisal skarge na mnie".

 

 

 

Sorry Panie i Panowie ale mam dośc tych szopek naprawde.

 

Jesli ktos chodzi po serwier i podjudza zeby pisac skargi na mnie to niech sie ujawni na forum i tyle, bo nato własnie wyglada..

 

Tak naprawde  poprzednia skarga tez jest bezpodstawna, a ostrzezenia tym bardziej.

 

 

 

Szkoda naprawde, przykro patrzeć na to, że człowiek sie stara robić jak najlepiej dla dobra  serwera..

 

 

 

A tu takie rzeczy , że naprawde sie odechciewa .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W tym momencie byłem na serwerze, szkoda, że demka nie nagrałem ;/ Twój kolega niezbyt inteligentnie "skanował" przez ściany? Dlaczego szukał celownikiem po czym znikąd strzelał prosto w głowę? Nie, to nie było szczęście, jeśli raz za razem mu się udawało. Ban słuszny, nic dodać, nic ująć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...