Skocz do zawartości
Raafaaaalm

Blokowanie przed 5vs5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od paru dni grywam na serwerze CodMod, serwer jest dobry, lecz brakuje kilka drobiazgów, które nie pozwalają na fajną zabawę i przez które gracze odchodzą.

Jest to wina, a raczej braku plugina który blokuje bombsite B przy małej ilości graczy na dużych mapach. Zauważyłem, że wiele graczy strasznie denerwuje również mnie, gdy gramy przykładowo DD2 2vs2 i nagle C4 na bombsite B.

Rozważcie też plugin wyboru map, gdy jest mało osób, po prostu blokuje większe mapy, a w vote mamy mniejsze mapy.

Wiele nie trzeba, a na pewno dzięki temu będzie przyjemniejsza gra :D:D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Pyrek  No niestety, ale nie ;) , zawsze gdy jest kilka osób na serwerze i większa mapa przeważnie dust2 bądź mirage, bo bardziej popularne i chcą właśnie na nich grać to jest problem.

Może dwie rundy jest okej, ale jeżeli drużyna padnie 2-3 razy pod rząd to właśnie pojawia się ten problem "Jestem ch***m dam na B" , niestety, ale to prawda. Gracze się przez takie zachowania dzieciaków denerwują i wychodzą. Zrobicie jak zechcecie to była tylko mała podpowiedź, a wrzucenie jednego pluginu to kwestia minuty ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...