Skocz do zawartości
sebagd256

elo elo 350

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 14;12 07.03.2020
Nick gracza: elo elo 350
Dowody: Właśnie to ja bym chciał tu dowód od admina elo elo
Świadkowie: brak
Uzasadnienie:

Gram sobie poprostu i jakos w 5 minucie mapy de_mirage dostałem perk tajemnice serwera i grałem tak przez całą mapke i przed końcem mapy zostało 15 sekund admin elo elo do mnie - seba przebranie wroga albo wychodzisz z serwera albo ban pytam sie ciebie kurde jak ja miałem to zbugować i czym nie moja wina ze mi sie to samo zrobiło a ty mnie ukarałeś banem na 30 minut człowieku i sie nie mądruj tak na serwerze koleś.

Naprawcie te bugi bo ja nic nie zrobiłem tajemnice miałem od 5 minuty mapy i sobie na niej grałem i zabijałem a ten mi wyjezdza z takim tekstem czlowieku.. Mówie do niego ze ja tego nie zbugowałem tego ze to mi sie samo tak zrobiłem a on nonszalancko przez mikrofon do mnie " noi co i tak cie zbanuje" "wyjebane mam" ty kurde jaki przykład dajesz? jak massz wyjebane to nie adminuj i tyle z mojej strony

PS. Chciałbym dodać jescze żę jakiś czas temu dostałem perma za podobną sytuacje z perkiem kameleon ktory wywalilem a model mi dalej został naszczęscie aquax był wyrozumiały i zdjął mi bana

@elo elo 350

Edytowane przez sebagd256
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


elo elo 

DEMKO

15:40 Posiadasz owe przebranie wroga. Do końca demka masz przebranie wroga, sam piszesz, że posiadasz tajkę serwera, a więc, masz zbugowany perk. Można to sprawdzić w logach jak ktoś ma wątpliwości :)

24:20 Tu zaczynam mówić, że masz zbugowane przebranie wroga. 24:45 "Zamknij k***a się" do admina? Hmm :)

Nie powiedziałem do Ciebie tych słów: "Wyjebane mam", więc przestań kłamać.

Zbanowałem Cię na następnej mapie, bo na mirage'u jeszcze dawałem ostrzeżenia. 

Swoją drogą, perma za reklamę dostałeś :)

BANy.thumb.png.dd0831d15bc446b903f744666eb9b679.png

elo elo 

@sebagd256 ciągle Ci mówiłem, że MASZ WYJŚĆ I WEJŚĆ NA SERWER BO INACZEJ BAN, czego nie rozumiesz?

 

Edytowane przez elo elo 350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)

i za niby bugowanie też dostałem perma na de_dust2_long.

Jakie ty mi ostrzeżenie dałeś na mirage ? takie że mam wyjść z serwera bo zbugowałem perk beka jeszcze było koniec mapy

proszę 21.50 - 22.44 - admin elo elo łamie regulamin SG sięga Bs

https://www108.zippyshare.com/v/i2xuDLFn/file.html

Edytowane przez sebagd256
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...