Skocz do zawartości

Podanie Na Administratora 45k lvl #3


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie w moim podaniu z góry dziękuje za wszelkie negatywne jak i pozytywne kompentarze lecz zarknijcie pierw na to :

 

 

 

Nick:Shadowshockwave

 

Wiek:16lat

 

Doświadczenie (w byciu adminem):Byłem graczem o randze administratora na 2 serwerach były to serwery Skilluj.pl,Cs-Predatorzy.pl

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10):8,5(lecz dobijam już do 10 ponieważ przez ostatnie 2 tygodnie kiedy byłem w żałobie niamiałem co robić więc zaczełem się uczyć więcej Amx_comends

 

Staż w CS-sie:Mój ostateczny staż w cs.1.6 to 7 lat a jeśli chodzi o cs-go to za 2 miesiące będzie 1 rok.

 

Steam / NonSteam:Niestety jeszcze NonSteam ponieważ mósiałem pomódz rodzinie z moich oszczędności bankowych na sprawy prywatne.

 

Dlaczego TyP:Sądzę że już długo z wami jestem na tym serwerze znam ludzi ludzie napewno też mnie znają i jak by to powiedzieć cały czas uznaję sprawiedliwość.Jak i wszyscy wiedzą jestem towarzyski ;),lubie rozkręcać pozytywną atmosferę na serwerze o czym wielu graczy wie .

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:3/4h(Teraz czas mi się skrucił aż o 2h ponieważ mamy więcej przygotowań na turnieje z League Of Legends.)

 

Kontakt:

 

Facebook:Norbert Kozioł

 

GaduGadu:56171193

 

Skaype:Shadowshockwave

 

 

 

Link do GameTracker'a:http://www.gametracker.com/player/Shadowshockwave/80.72.40.110:27027/

 

 

 

 

 

Coś od siebie:Mam do rozdania nadal 4 wejsciuwki vipowskie na moje turnieje w katowicach kto jest chętny prosze się zemną skątaktować.

 

 

 

Ps:Proszę o rozpatrzenie mojej sprawy ponieważ składam po raz trzeci podanie i już napewno wiele ludzi mnie zna i wie co ja moge a czego nie lub do czego jestem zdolny.

 

 

 

 

 

Do ToMójKawałekPodłogi : Mam dysgrafie tak dla twojej wiadomości ;) ale nic nieszkodzi .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...