Skocz do zawartości
Acodinek

 odrzucone Podanie Acodinek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Acodinek o_0
Wiek:  Lat 16
Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem adminem dużo razy na różnych serwerach od Serwerów z mapami Aim do zwykłych DD2
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8
Staż w CS-sie: 4 lata (miałem przerwę 2 lata, grałem na tym serwerze)
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty: Ponieważ myślę, że będę bardzo dobrym i sprawiedliwym adminem 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: od 2 godzin do 6/7  lub nawet więcej(zależy od dnia)
Kontakt: Steam(STEAM_0:1:429159653)
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Acodinek *_*/80.72.40.110:27026/ , https://www.gametracker.com/player/Acodinek o_0/80.72.40.110:27026/ (dwa linki na jednym grałem na początku teraz gram tylko na jednym)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Według GT grasz tutaj niecałe 2 tygodnie, jak dla mnie za szybko podanie zlożone,  pograj z nami dlużeji wtedy złóż podanie. Póki co odemnie na nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja cię pamiętam z kiedyś o ile jesteś tym samym acodinciem, lecz jestem na nie z racji że grasz od niedawna ponownie i raczej nie jest to jeszcze czas dla Ciebie. Raczej nie wiele osób cię kojarzy. Złóż podanie za 2 miesiące grając dalej tyle ile piszesz to jeśli z czymś niekoniecznie potrzebnym nie wyskoczysz to będę bardziej na tak ;) Pozdrawiam 

Edit. Popatrzyłem na czas przegrany na serwerze to z obu linków wychodzi ci +- 35h więc trochę krucho jak na taki okres grania. Dodatkowo skoro masz 16 lat, a okres grania przez ciebie w csa to 6 lat licząc z przerwą to wychodzi na to, że na serwerach byłeś adminem w wieku 10-14 lat? Trochę mnie to zniesmacza.

Edytowane przez DionizyZlotopolski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...