Skocz do zawartości
senor

 zaakceptowane Moderator TS3 - senor

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: senor
Wiek: 21
Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Byłem już moderatorem, więc mam doświadczenie.
Posiadasz mikrofon?: Pewnie, mogę z niego ASMR robić.
Dlaczego własnie Ty?: Jestem na sieci dosyć rozpoznawalną osobą, i większość wie, że swoje obowiązki zawsze wykonywałem jak najlepiej potrafiłem. Z funkcji moderatora TS3 dostałem degradacje przez niedopilnowanie swojej strefy, a konkretnie jednego kanału na który po ludzku po prostu nie zwróciłem uwagi, jednak wyciągnąłem z tego nauczkę przez co nawet teraz jak przesiaduje na TS'ie ze znajomymi to dla zabawy przeglądam kanały i pomagam moderatorom z pilnowaniem kanałów. Jak wiadomo jestem osobą, która lubi sobie pożartować, pośmiać się i spędzić miło czas w zacnym gronie (Riptona do tego grona nie zaliczam :dogeKEK:) jednak to nie sprawi, że będę olewać swoje obowiązki jako moderator. Jestem osobą, która wie kiedy należy się zachowywać poważnie i odpowiednio, a kiedy mogę być wyluzowany. Wiele razy udowodniłem, że pomimo mojego trollowania na chatboxie jestem osobą dojrzałą oraz opanowaną, do tego dochodzi fakt, że zawsze jak miałem jakąś funkcję na naszym forum to reprezentowałem ją godnie oraz należycie. Piszę to podanie bo tak naprawdę moderator TS3 jest to funkcja dla mnie idealna, bo na naszym TS'ie przesiaduje bardzo często, z naszą administracja mam przyjazne stosunki (oprócz LOLSONA jemu to bym własną siostrę oddał gdybym ją miał) i bardzo chciałbym ponownie być moderatorem naszego TS'a, aby pokazać, że mimo poprzedniej wpadki jestem osobą która będzie godnie reprezentować tą funkcję.
Staż na sieci: Około 5 i pół roku.
Co wprowadzisz na naszego Ts?: Napisałbym, że konkursy i turnieje, jednak to jest zwykłe kłamstwo. Na naszego tsa można jedynie wprowadzić dodatkową pozytywną atmosferę, bo tak naprawdę nasz TS jest perfekcyjny i jedynie potrzeba solidnej moderacji aby zwyczajnie kontrolować, czy wszystko na TS'ie jest jak należy.
Czy byłeś banowany wcześniej na serwerze? (jeśli tak to za co): Byłem jakoś 3 lata temu za kulturę (Bene i Master mogą zweryfikować moje bany, bo ja tylko pamiętam te za kulturę)

Pozdrawiam cieplutko :pepeLove:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Masz moje tak! :D

Podanie napisane ładnie, co jest dużym +

Staż, doświadczenie oraz wiek - też same +

Mieliśmy okazję chwilę współpracować w Redakcji, wydajesz się ogarnięty oraz pomocny.

Byłeś modem tsa, więc na pewno wiesz więcej niż ja :feelssadmann:, nie no to też + :D

Pogadalem, pograłem z Tobą, kulturę trzymasz na poziomie, pozdrawiam i powodzenia! ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W tym podaniu nie mam żadnych zastrzeżeń, bardzo doświadczona osoba na tym stanowisku, w pełni skupia się na powierzonej funkcji.
Już razem niejednokrotnie współpracowaliśmy, więc na pewno nie będzie żadnego problemu w moderacji TS czy też z podziałem obowiązków.
Jestem na TAK.

 

Pozdrawiam :peeposalute:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak

Aktywny, posiadający wspaniały głos Senor nada się na stanowisko moderatora ts3. Samo to, że pomagał obecnej moderacji w pilnowaniu stref kanałowych jest na duży +

O kulturze osobistej nie wspomnę :pogo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem zdecydowanie na tak. Nie raz z Tobą współpracowałam i zawsze wykonywałeś obowiązki jak należy. Wiem, że jakby był jakiś problem czy sprawa to pomógłbyś od razu. Chcesz pomóc i przybywasz na tsie, więc jak mogłabym być na nie skoro w głównej mierze o to chodzi? ;D Moim zdaniem najlepszy kandydat na to stanowisko aktualnie. 

Pozdrowionka. :squee: 

 

Edytowane przez Missia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...