Skocz do zawartości
rybak321

Skarga na admina Sliweczka

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchaj ja sie nie zasłaniam regulaminem..

 

Nie jestes moim przełożonym i ja nie mam ochoty sie Tobie tłumaczyć, ale po raz kolejny i ostatni Ci powiem, więc włącz myślenie : jest aim -> MUSZE NAKRECIC DEMKO PRZED ZBANOWANIEM ! <- zrozumiales? bo mowie Ci to  po raz 10 chyba

 

 

 

Nie wiem co mieli inni admini a co nie. nie interesuje mnie to.

 

Wiem ,że admin ostatnio dał bana graczowi za aimbota idostał ostrzeżenie ( a 3 ostrzezenia = utrata admina )

 

wiec  nie bede lamal regulaminu i banowal bez powodu bo ty tak chcesz.

 

 

 

A jezeli masz wątpliwosci  co do tego ze  nagrywam demko to skontaktuj sie z qauax, lub EVO.

 

Takie są procedury na tym serwerze  i nie miej pretensji sie do mnie bo ja nic z tym zrobic nie moge.

 

A jeśli sie nie podoba, to znajdz inny serwer.

 

Nic prostszego 

 

Tyle w tym temacie mam do powiedzenia 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale musisz przejrzec KAZDE zgloszenie, taki jest Twoj obowiazek. Nic nie powiedzialbym gdybys siedzial na spec i chociaz go sprawdzal. Grales bezczelnie razem i napisales cytat ktory juz zostal przedstawiony. Stad wybuch, gram od kilkunastu lat, regularnie zglaszam na u@ cheaterow ktorych potrafie odroznic od zwyklych graczy. Wszedles na spec dopiero wtedy gdy wulgarnie zwrocilem Ci uwage. Stad ta cala "afera". Ale widze, ze dalsza dyskusja nie ma najmniejszego sensu. Nie zalezy mi na degradacji Twojej osoby, poprostu ochlon. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak widac brak argumentow stacza Cie na tor prawdy o ktorym pisalem. Mowie jak jest, Twoja sprawa i wyzszych co z tym zrobicie. Dla mnie temat jest zakonczony, ale faktem jest ze zero godnosci, jakby ten admin byl wszystkim na co zapracowales w swoim zyciu. Nie jestes bezstronny, latwo wyprowadzic Cie z rownowagi a to nie sa dobre cechy. Moze ktos przejrzy chociaz to hltv i zobaczy jak to naprawde sie dzialo :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No i teraz wyjdzie wszystko pięknie na jaw.

 

@@Sliweczka wszystko co mówisz to pięknie ładnie, owszem demo nakręcić trzeba, ban za brak kultury jak najbardziej słuszny, lepiej nagrać swoje demko niż HLTV, które czasami szwankuje nie mniej jednak n Twoje nieszczęście w tym momencie działało jak należy. Wprawdzie nie było say_logów z tego dnia, ale na demku wszystko widać. Nie pisałeś takich tekstów? Hmm 

 

 

 

"[ GLOBAL ELITE! ] *SPEC* Sliweczka :  nie widze tutaj zadnego czitera

 

grawitacja ostatnio sie trzyma killed Brain with awp

[ GLOBAL ELITE! ] *SPEC* Sliweczka :  oprocz grawitacji

 

*** QuestFestyn killed DyjU with a headshot from awp ***

LooocK.! dolaczyl

Koczo` killed Lamiem with awp

LooocK.! dolacza do Sil Anty-Terrorystow

[ GLOBAL ELITE! ] *DEAD* Sliweczka :  martinek

 

Matzem killed Brain with awp

Koczo` killed Lamiem with awp

LooocK.! killed Koczo` with awp

PTB: Round ended, checking teams.

[ GLOBAL ELITE! ] *DEAD* Radzio. :  ..

 

Marthinek Ma Speeda :P killed Cynio with awp

Radzio. killed Oleszek LwG with awp

Radzio. killed VVafelek. with awp

 Przetestuj  VIP'a  za darmo! Szczegoly na  Multi-Head.pl

Marthinek Ma Speeda :P killed ozgar with awp

paliwo killed Marthinek Ma Speeda :P with awp

Uszy :) killed Matzem with awp

Sliweczka killed DyjU with awp

Oleszek LwG opuscil gre

LooocK.! killed Sliweczka with awp

*DEAD* Brain :  kto sh???

 

Welcome to |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|  Multi-Head.pl [CS-GO ONLY AWP][sKINY / K -- This server is using AMX Mod X

[ Mistrzowski Obronc II ] *DEAD* Lamiem :  /reserscore

 

*** QuestFestyn killed Radzio. with a headshot from awp ***

Uszy :) killed grawitacja ostatnio sie trzyma with awp

*** QuestFestyn killed Uszy :) with a headshot from awp ***

Kiedy jestes tylko Ty i Twoj przeciwnik, mozesz go wyzwac na pojedynek nozowy pocierajac nozem o sciane.

[ Mistrzowski Obronc II ] *DEAD* Lamiem :  /resetscore

 

LooocK.! killed self with worldspawn

[ GLOBAL ELITE! ] *SPEC* Sliweczka :  panowie wylaczamy czity pokim dobry"

 

 

Akurat pan grawitacja był czysty, ale było 2-ch cziterów w tym ten którego Ci zgłaszali "QuestFrestyn".

W dodatku ten tekst "panowie wylaczamy czity pokim dobry"

 

Jesteś w stanie się z tego wytłumaczyć? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ty sobie chlopie jaja robisz? Gralem z Toba pare razy, cwaniaczysz, kozaczysz do kazdego, czesto prowokujesz.... ogarnij sie chlopie.... Ty masz cheaterow banowac nie ostrzegac ich... kolejny admin cs:go moda ktory ma range dla szpanu, myslalem ze nic mnie juz na tym forum nie zdziwi.. a jednak sie mylilem. Pokazujesz gorszy poziom niz ja chlopie... XDDD (tylko ze ja to robie specialnie;/) moim zdaniem powinienes oberwac za to ^^ 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

 

No i teraz wyjdzie wszystko pięknie na jaw.

 

@@Sliweczka wszystko co mówisz to pięknie ładnie, owszem demo nakręcić trzeba, ban za brak kultury jak najbardziej słuszny, lepiej nagrać swoje demko niż HLTV, które czasami szwankuje nie mniej jednak n Twoje nieszczęście w tym momencie działało jak należy. Wprawdzie nie było say_logów z tego dnia, ale na demku wszystko widać. Nie pisałeś takich tekstów? Hmm 

 

 

 

"[ GLOBAL ELITE! ] *SPEC* Sliweczka :  nie widze tutaj zadnego czitera

 

grawitacja ostatnio sie trzyma killed Brain with awp

[ GLOBAL ELITE! ] *SPEC* Sliweczka :  oprocz grawitacji

 

*** QuestFestyn killed DyjU with a headshot from awp ***

LooocK.! dolaczyl

Koczo` killed Lamiem with awp

LooocK.! dolacza do Sil Anty-Terrorystow

[ GLOBAL ELITE! ] *DEAD* Sliweczka :  martinek

 

Matzem killed Brain with awp

Koczo` killed Lamiem with awp

LooocK.! killed Koczo` with awp

PTB: Round ended, checking teams.

[ GLOBAL ELITE! ] *DEAD* Radzio. :  ..

 

Marthinek Ma Speeda :P killed Cynio with awp

Radzio. killed Oleszek LwG with awp

Radzio. killed VVafelek. with awp

 Przetestuj  VIP'a  za darmo! Szczegoly na  Multi-Head.pl

Marthinek Ma Speeda :P killed ozgar with awp

paliwo killed Marthinek Ma Speeda :P with awp

Uszy :) killed Matzem with awp

Sliweczka killed DyjU with awp

Oleszek LwG opuscil gre

LooocK.! killed Sliweczka with awp

*DEAD* Brain :  kto sh???

 

Welcome to |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿|  Multi-Head.pl [CS-GO ONLY AWP][sKINY / K -- This server is using AMX Mod X

[ Mistrzowski Obronc II ] *DEAD* Lamiem :  /reserscore

 

*** QuestFestyn killed Radzio. with a headshot from awp ***

Uszy :) killed grawitacja ostatnio sie trzyma with awp

*** QuestFestyn killed Uszy :) with a headshot from awp ***

Kiedy jestes tylko Ty i Twoj przeciwnik, mozesz go wyzwac na pojedynek nozowy pocierajac nozem o sciane.

[ Mistrzowski Obronc II ] *DEAD* Lamiem :  /resetscore

 

LooocK.! killed self with worldspawn

[ GLOBAL ELITE! ] *SPEC* Sliweczka :  panowie wylaczamy czity pokim dobry"

 

 

Akurat pan grawitacja był czysty, ale było 2-ch cziterów w tym ten którego Ci zgłaszali "QuestFrestyn".

W dodatku ten tekst "panowie wylaczamy czity pokim dobry"

 

Jesteś w stanie się z tego wytłumaczyć? 

 

 

 

 

 

 

Oczywiscie, że jestem w stanie to wytłumaczyć.

 

Nie będe wyrazał sie na serwerze zawsze  oficjalnie, bo gram z kolegami i pożartować można, ten tekst  odnosil sie do grawitacji, i zapewno do pierdka, skaja, badz innej osoby która była na serwerze, a znajduje sie w top15, z która mam bardzo dobry  kontakt i rozmawiam z poczuciem humoru.

 

Czat na serwerze jest ogolnodostepny , mozesz sprawdzic htlv , kto  po tym wpisie wypowiedzial sie prócz grawitacji, nie pamietam.

 

 

 

 

 

 

 

A  teraz ostateczne moje stanowisko.

 

Jesli naruszylem regulamin, zachowywalem sie nieordynarnie,  nie jestem dobrym adminem, to prosze  o usunięcie ze stanowiska.

 

A jesli zostaje adminem , to tak jak mowilem wczesniej.

 

Nie jestem typem czlowieka który przymróza oko na krzywe odzywki, i kozaczenie. Za to nagradzam banem, a wolałym dac w pysk z ręką na sercu. :)

 

Ten kto mnie zna wie, że jestem miłym człowiekiem, ten który mi podpadł, wie że mam na  niego oko.

 

Agresywny nie jestem, bo nikomu nie ublizam, nie wyzywam. Poprostu jestem stanowczy, a niektóry m to przeszkadza, bo myślą, że będą rządzić  na serwerze. Niestety póki mam admina tak nie bedzie.

 

 

 

Nie będe sie dalej na ten temat rozpisywał, bo szkoda nerwów.

 

Ja jako admin służe graczom, i jesli wejdziesz na serwer i zapytasz sie tych, stałych bywalców, nie tych niedzielnych, dobry graczy z topki, któzy nie zosatli przeze mnie zbanowani za "kulture" bądź "prowokacje", złego złowa nie powiedzą.

 

Tylko Ci sprawiedliwi, zbanowani z  gulem na szyji, i urażoną dumą za to, że zosatli osądzenie  przez kogos  innego niz Boga.

 

 

 

 

 

 

 

Także końcowo, jesli zasługuje, to usuńcie mnie ze stanowiska, jesli nie, to zamknijcie temat.

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Ty sobie chlopie jaja robisz? Gralem z Toba pare razy, cwaniaczysz, kozaczysz do kazdego, czesto prowokujesz.... ogarnij sie chlopie.... Ty masz cheaterow banowac nie ostrzegac ich... kolejny admin cs:go moda ktory ma range dla szpanu, myslalem ze nic mnie juz na tym forum nie zdziwi.. a jednak sie mylilem. Pokazujesz gorszy poziom niz ja chlopie... XDDD (tylko ze ja to robie specialnie;/) moim zdaniem powinienes oberwac za to ^^ 

 

 

 

 

 

Ty sobie chlopie jaja robisz? Gralem z Toba pare razy, cwaniaczysz, kozaczysz do kazdego, czesto prowokujesz.... ogarnij sie chlopie.... Ty masz cheaterow banowac nie ostrzegac ich... kolejny admin cs:go moda ktory ma range dla szpanu, myslalem ze nic mnie juz na tym forum nie zdziwi.. a jednak sie mylilem. Pokazujesz gorszy poziom niz ja chlopie... XDDD (tylko ze ja to robie specialnie;/) moim zdaniem powinienes oberwac za to ^^ 

 

 

 

 

 

 

Śmieszny jesteś chłopie, 4 skarga lub wiecej i nikt nie ma zadnych dowodów, Poprostu żenada.

 

"prowokuje, jestem agresywny i kozacze." 

 

 

 

Pokazujesz gorszy poziom niz ja chlopie... XDDD (tylko ze ja to robie specialnie;/)

 

 

 

Zapewne zamykasz ranking sądząc po twoim wpisie, aha iajk specjalnie "pokazujesz gorsyz poziom ( mam na mysli odzywki, bo co jesli nie gre), to nie dziw sie ze dostajesz bana"

 

 

 

Widze wlasnie po twoich "XDDD", że jestes dojrzałym człowiekiem, zapewne gimnazjalistą i prubujesz sie chyba dowartosciowac,

 

Pozatym przed napisaniem posta, powinienes pdoac nick z gry zeby mwiedzial z kim rozmawiam.

 

 

 

PS. Kończ waść wstydu oszczędź

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@@Sliweczka tym razem musisz zostać ukarany. Wiadomo, na funkcji nie trzeba być zawsze "sztywnym", można zapewniać rozrywkę graczom, nie mniej jednak "[ GLOBAL ELITE! ] *SPEC* Sliweczka :  panowie wylaczamy czity pokim dobry"  coś takiego nie jest dopuszczalne. Kolejny błąd jaki popełniłeś to zdecydowanie wypieranie się tego i ogólne zachowanie w tym temacie. Owszem masz prawo do swojego zdania, jednak niektóre teksty były tutaj zbędne (do tego rażący brak znajomości regulaminu forum). 

 

 

 

Postanowiłem dać Ci szansę dlatego nie będzie to utrat rangi, tylko 2 OSTRZEŻENIA

w dziale adminowskim. Ponadto musisz odrobić swoje warny.  Mam nadzieję, że więcej takiego zamieszania nie będzie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...