Skocz do zawartości
Asakura

 zamknięty skarga na admina SHADOW OF THE DAY cs1.6 cod400

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 23.05.2020 - 15:07:53 - godzina bana


Nick gracza: SHADOW OF THE DAY


Dowody: Nie wiem skąd wziąć demko. Przypuszczam, że zdarzenie miało miejsce do 5 min przed moim zbanowaniem.


Świadkowie: Każdy gracz znajdujący się w tym momencie na serwerze.


Uzasadnienie: Jakiś gracz, który chwilę wcześniej wyzwał mnie przez mikro (bez reakcji admina! bana, kicka czy chociaż upomnienia) zwraca mi uwagę, że klatkuję. Wyjaśniłem że nic nie mogę z tym zrobić bo to wina kompa, nie mam karty graficznej i gram na integrze przez co klatkuje. Admin  SHADOW OF THE DAY dał mi kicka chociaż nie mam na to żadnego, absolutnie żadnego wpływu. Przez to po ponownym wejściu na serwer straciłem perk który bardzo mi odpowiadał i w emocjach nazwałem admina "zj*b". Dostałem bana 30 minut za kulturę. Ban był słuszny nie ma co się spierać  ALE kick który wywołał moje rozgoryczenie i późniejsze wyzwisko admina już kompletnie nie. Admin wykorzystuje swoją pozycję i niszczy dobry wizerunek sieci swoim zachowaniem, zamiast utrzymywać porządek na serwerze, bo po to ma tę rangę. W związku z wyżej przedstawionym domagam się degradacji admina do gracza bez możliwości ponownego zajęcia tego stanowiska. Liczę na pozytywne rozpatrzenie skargi, pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skarga bezsensowna. Przyznajesz się do łamania regulaminu i jeszcze masz pretensje. Klatkuesz to chyba jasne, ze nie pograsz. Sam uznajesz bana za slusznego wiec ja nie wiem czego Ty oczekujesz.

@JugoL^^ Jezeli masz jakies dowody - zloz skarge stosujac sie do wzoru. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przepraszam, że się wtrącę ale dodam od siebie te 5 grosze jak już gracz @Asakura złożył skargę na admina @CukierkowyMario. A więc zacznijmy gracz @Asakura ma rację z tym

39 minut temu, Asakura napisał:

Admin wykorzystuje swoją pozycję i niszczy dobry wizerunek sieci swoim zachowaniem, zamiast utrzymywać porządek na serwerze, bo po to ma tę rangę.

Jeden gracz notorycznie wyzywał graczy i w tym mnie (mowa tu o Muminku co mi wiadomo od niedawna, że gra na ab). To dla mnie jest to śmieszne, że  @CukierkowyMario go nie zbanował za ab tylko mu pozwalał grać na serwerze więc wynika z tego, że admin go nie zbanował bo się lubią itd? Nie dziwię się później graczom, że odchodzą z serwera lub piszą skargi jak nie są równo traktowani...

Jak dostanę ostrzeżenie to trudno ale pora to zakończyć

Edytowane przez JugoL^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@JugoL^^ jeśli chcesz coś dodać to napisz inną skrgę w dziale skarg , bo na razie to robisz śmietnik i nic więcej na każdych postach . A pro po tego ab to nie widzę by gracz Muminek latał na AB.

Zanim napiszesz coś to sprawdz bans polecam.

Edytowane przez CukierkowyMario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...