Skocz do zawartości
007.

 zbanowany AIM

Rekomendowane odpowiedzi

Nick cheat'era: Zumbii

Godzina, data zdarzenia: 16:13

 Mapa: de_dust 2

 Serwer: Cod 400

Link do demka: HLTV, wystarczy zobaczyć koniec mapy nie chce mi się rozpiski robić

@Squb http://ehltv.hltv.org.pl/srv23614/HLTV-2006121550-de_dust2.dem.zip  przewiń gdzieś do 20 minuty bo wbił pod koniec mapy.

STEAM_ID/IP:  'Zumbii' (TERRORIST)   -- 83.9.36.101:21745 [STEAM_1:0:1465810271]

Uzasadnienie: AIM

Edytowane przez oo7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tworząc zgłoszenie musisz podać dowody w postaci linku do demka lub screenshotów, w tym przypadku do demka. 

 

#edit

Zaczynając od tego, że nie powinno się brać pod uwagę demek HLTV przy kwestii aimbota i właściwie powinienem zamknąć ten temat ze względu na to, że demko jest trochę zlagowane (widać ewidentne przeskoki z jednej akcji na drugą.), ale odniosę się nie do skakania celownika i strzelania na oślep zabijając przy tym wszystkich. Mianowicie odnoszę się do pocisków, które przy aimbocie praktycznie zawsze trafiają w głowę - tak jest w tym przypadku, każdy nabój trafia docelowo w nią i w tej kwestii lagi mają małe znaczenie. Jest to moje zdanie, myślę, że warto by ktoś jeszcze zerknął pod tym kątem demo i dał swoją opinię. @Born Radomiak co sądzisz? :kappa:

Cała akcja zaczyna się od 22:47 , 23:43-56, 24:04 i 24:19 oczywiście tu wszystko pod tym kątem było by na +b.

Edytowane przez Squb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


22:47 +B
22:57 +B
23:51 +B
24:11 +B

Pomimo zlagowanego demka widać, że to aim. Najmocniej to w 22:57, gdzie celownik lata jak po*****y i ciągnie się, aż chłop schowa się w anarchii. Większość akcji nawet w slow-mo to szejki. Pod kątem hltv zawsze bardzo trzeba dokładnie się przyjrzeć, gdy chodzi o jakiegoś aima czy np ciężko na lagach ocenić jest no speada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...