Skocz do zawartości
lekasz

 odrzucone Podanko by lekasz

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Igor 
Nick: ✪ Leκαѕz
Wiek: 14
Doświadczenie na Stanowisku Admin: Nigdy nie miałem okazji być na tym stanowisku. 
Znajomość SM/10: 4/10 
Umiem posługiwać się większością komend sourcemod wykraczającymi poza sm_admin
SteamID: 76561198862864663
Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198862864663/
Link do twojego profilu GT(GameTracker) serwera:  https://www.gametracker.com/player/✪ Leκαѕz/91.224.117.11:27105/ https://www.gametracker.com/player/Lekasz/91.224.117.11:27105/
Od kiedy grasz na serwerze: Około tygodnia. 
Ile dziennie grasz na serwerze: 4-5 godz. 
Dlaczego chcesz zostać adminem:  Chciałbym zostać adminem ponieważ jestem aktywny na serwerze. Często gdy na nim gram są osoby które grają na wspomagaczach które uniemożliwiają grę innym i psują możliwość z czerpania frajdy z grania na serwerze. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Haha, gosć mówi adminom ze mam wh chociaż sam  nie wie gdzie są czity. Wczoraj przez tego Lekasza zbanował admin (Nick admina: Repid) dlatego ze Lekasz powiedział ze mam wh. Super! Lekasz nie możesz być adminen. Sorry. Ale wyzywasz, mówisz ciąle ze ktoś czituje. To dobry admin z ciebie będzie!                                                                                                       Pozdrawiam                           

                                                                                               króliczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W tej sytuacji bunny ma racje 

dzisiaj musiałem cię zmutować bo obrażałeś mnie i śpiewałeś mimo ze później przeprosiłeś i zachowywałeś się normalnie 

poza tym myśle ze za krótko grasz na serwerze  

co do kwesti znakowania bunnego nie będę się wypowiadał bo mnie przy tym nie było 

PolskiBanan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


11 godzin temu, Bunny92831213 napisał:

Haha, gosć mówi adminom ze mam wh chociaż sam  nie wie gdzie są czity. Wczoraj przez tego Lekasza zbanował admin (Nick admina: Repid) dlatego ze Lekasz powiedział ze mam wh. Super! Lekasz nie możesz być adminen. Sorry. Ale wyzywasz, mówisz ciąle ze ktoś czituje. To dobry admin z ciebie będzie!                                                                                                       Pozdrawiam                           

                                                                                               króliczek

Co to cheatów, miałeś wiele podejrzanych akcji gdzie zabijałeś mnie przez smoke, sprawdzałeś miejsca w których akurat byłem. Jeśli nie masz żadnych cheatów a ja Cię posadziłem o to, w takim razie nie pozostaje mi nic innego jak przeprosić Ciebie za moje pochopne osądzenia. Co do mojego zachowania obiecuje je zmienić bo sam nie jestem nim zachwycony. 

 

10 godzin temu, PolskiBanan napisał:

W tej sytuacji bunny ma racje 

dzisiaj musiałem cię zmutować bo obrażałeś mnie i śpiewałeś mimo ze później przeprosiłeś i zachowywałeś się normalnie 

poza tym myśle ze za krótko grasz na serwerze  

co do kwesti znakowania bunnego nie będę się wypowiadał bo mnie przy tym nie było 

PolskiBanan

Tak jak mówiłem wcześniej jest mi wstyd za moje zachowanie, dlatego przeprosiłem i obiecuje je zmienić. Jednak co to obrażania Ciebie było to w formie żartu jeśli Cię to uraziło to przepraszam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


26 minut temu, lekasz napisał:

Tak jak mówiłem wcześniej jest mi wstyd za moje zachowanie, dlatego przeprosiłem i obiecuje je zmienić. Jednak co to obrażania Ciebie było to w formie żartu jeśli Cię to uraziło to przepraszam

 

Ja rozumiem już mnie przepraszałeś i mozna powiedzieć że jesteśmy ziomeczkami ale jednak pograj troche dłużej na serwerze, tydzień lub dwa tygodnie dłużej i wtedy byłbym za daniem ci admina ale to i tak nie ode mnie zależy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Koniec dyskusji, nie ma co tutaj dyskutować. Sugestia administracji jest jednogłośna, więc nie widzę tu żadnego problemu.

@lekasz twoja reputacja (reszty graczy na serwerze bf2 mod) niestety nie jest na tyle dobra, aby  pisać podanie. Wytłumaczę to w kilku punktach. .

twoje zachowanie (poniżej w punktach)

&1. Wyzywanie pozostałych graczy na serwerze, oraz administracji, co wiąże się z kultura osobista oraz szacunkiem wobec innych osób.

&2. Chodzące plotki o drugim koncie na którym, używasz niedozwolonych plików gry. (plotki - są one do sprawdzenia..)

&3. Nadużywanie mikrofonu, pomimo reakcji administracji.

Twoje podanie (poniżej w punktach)

&1 Posługiwanie się komendami sourcemod uważam na +/-.

&2 Czas na serwerze, moim zdaniem za krótki, aby zostać adminem.

&3 Dzienne poświęcenie czasu na ten serwer jest w porządku.

&4 Niestety, muszę się nie zgodzić z twoim uzasadnieniem w ostatnim punkcie, osób ze wspomagaczami jest już coraz mniej, przypominam, że zaczynają się wakacje. Administracja z dnia na dzień coraz więcej przebywa na serwerze. Myślę, że w tym wypadku jeśli chodzi o cele administracji jest jak najbardziej na +.

Admin @PolskiBanan serwera BF2 MOD. Podsumował twoje zachowanie, a ja tylko dodałem to od siebie z mojego wizerunku. Nie wyobrażam sobie tego, jak można było w dniu wczorajszym tj. 18.06.2020 zbanować gracza o nicku ,,króliczek''. Dokładnie pisząc namówić nowego admina @Repid'a do zbanowania gracza, który po prostu jest dobry w tą grę.

W razie wątpliwości proszę o czat prywatny np. na steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199059000146/

 

  • Pozdrawiam michu
Edytowane przez m1chuBDG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Lekasz, nie przepraszaj ale już taki jesteś i zachowania nie zmienisz. Myślę, że chcesz być adminem aby zepsuć serwer. Wszyscy już znamy prawdę, chcesz zbanować wszystkich dobrych graczy aby na serwerze zostali same noobki że tak powiem. Jak dla mnie nie możesz być adminem.  

Pozdrawiam

króliczek

Edytowane przez Bunny92831213
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


26 minut temu, Bunny92831213 napisał:

Lekasz, nie przepraszaj ale już taki jesteś i zachowania nie zmienisz. Myślę, że chcesz być adminem aby zepsuć serwer. Wszyscy już znamy prawdę, chcesz zbanować wszystkich dobrych graczy aby na serwerze zostali same noobki że tak powiem. Jak dla mnie nie możesz być adminem.  

Pozdrawiam

króliczek

Przykro mi że tak myślisz, bo nie mam zamiaru "zepsuć" serwera, tylko pomóc administracji. Co do zachowania zmienię je, jeśli dalej tego nie rozumiesz to szkoda... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pograj dluzej i utrzymuj aktywnosc. Panuj nad nerwami - admin ma dawac przyklad graczom! Nie moze Cie ponosic. Popraw swoje zachowanie i zapraszam z podaniem za minimum 7 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...