Skocz do zawartości
Itahooo

 pozytywne PROŚBA O UNBANA

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:  :)))
Godzina, data zdarzenia: 06-22-20 16:00
Mapa: de_aztec
STEAM_ID / IP: STEAM_1:0:552686372
Wydaje mi się że administracja powinna być ciut podszkolona co na temat "czitów" i to że ktoś skacze sobie i wychodzą mu kiepskie strejfy to od razu że ma skrypt :) 
Rozumiem że mam kilka zbanowanych permanentnie kont z czego jedno zostało zbanowanie bez żadnego powodu i czekam na odbanowanie ze strony valve.
A poza tym oszukiwanie  na serwerach typu 1v1 to by było dno :) 
Prosiłbym o unbana  :serce3:

Edytowane przez Itahooo
zapomnialem dopisac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie nagrałem demka lecz owy gracz posiada 4 lub 5 kont z vacbanem(sam mi o tym pisał) zna go większość ludzi na serwerze na dotatek wydaje mi sie że już dostał na serwerze bana i to nie raz, a multikonta są zabronione. Według mnie itahoo powinieneś dostac perma na ip.

Edytowane przez skarpetka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wspomniałem w prośbie co do zbanowanych kont, na 4 z czego jedno zostało zbanowane nie słusznie i nie znanego dla mnie powodu. Na serwerze ani razu nie dostałem bana :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zbanowane i to jest te które zostało zbanowane w nie znanym dla mnie powodzie i pisałem w tej sprawie do valve i czekam z niecierpliwością na odpowiedź.

Ale to i tak nie zwalnia cię od tego że zbanowałeś mnie bez żadnego powodu  

Edytowane przez Itahooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


k***a chłopie latałeś na autobh, dostałeś 5 vacbanów i ty coś jeszcze gadasz gdybyś był czysty to bym cie nie zbanował. Mam admina moze z 6 miesięcy i ani razu nie dałem nie słusznego bana. Na dodatek gadałem z ludźmi na serwerze ze napisałes odwołanie to cie wyśmiali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ok, ja poczekam na odpowiedź administracji. To ona  zdecyduje, ja tylko przedstawiam swoja wersje, a co do skryptu to musisz sobie zobaczyć jak on wygląda 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@skarpetka

Vac czy nie żadnego dowodu nie dostarczyłeś, więc na jakiej podstawie jest ban? Nie widzę, by na poprzednim steamie miał tutaj bana. Jeśli twierdzisz, że jest odpalony nagraj demko czy to z bh'a, czy z aima i po problemie. Nas nie interesują jego poprzednie konta, które dostały vac bany.

Nie ma dowodu w postaci demka, to i nie ma bana.

T/C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...