Skocz do zawartości
mufaj

 odrzucone Mufaj może 2 szansa ?

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Mufaj
Wiek: 18
Doświadczenie (w byciu adminem): dobre 
Znajomość AMXX (W skali 1-10):  5/6
Staż w CS-sie: koło 10 lat 
Steam / NonSteam: nonsteam 
Dlaczego Ty: ponieważ zależy mi na serwerze oraz na serwerze nie ma administracji aktywnej jest dużo os które łamią regulamin dzieci które nadużywają  mikrofonu gdzie przez to nie da się grać a zwracanie im uwagi kończy się  obelgami w moją stronę oraz zależy mi na przyjemnej rozgrywce mojej jak i innych graczy 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 3 h po egzaminach zawodowych będę więcej czasu poświęcać 
Kontakt: ts3 , dc , forum 
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Mufaj/80.72.40.110:27027/

ps wiem że raczej marne są szanse na to ponieważ dopiero co degra dostałem ale tak jak napisałem wyżej na serwerze rzadko widuję administracje  a myślę ze dobrze sobie dawałem rade 

Jeszcze chciałem dopisać ze akcja która odwaliłem nie powtórzy się już (przemyślałem to i doszedłem do wniosku ze bardzo głupie było moje zachowanie ) 

@Zi3lony @Swirusek @Plosze !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem na Tak

Co tu dużo pisać niema za dużo aktywnych adminów .  Można dać mu szanse :)

+ byłeś tu adm

+ amx

+/- gt

+ doświadczenie

Podanie stoji już jakiś czas ogarniecie to? 

@SadoS #URLOP @NumberOne

 

Edytowane przez Zi3lony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czekałem żeby zobaczyć jak będzie wyglądać aktywność na serwerze. Nadal mnie ona nie przekonuje - przynajmniej w ostatnich dniach. Ponad to przez wybryki moje zaufanie jest mocno nadwyrężone. Wiem, że serwer potrzebuje adminów, ale mimo wszystko na ten moment mufaj nie zapracował wystarczająco, aby dać mu drugą szansę. 

Jeśli rzeczywiście Ci zależy i chcesz wrócić na posadę, pokaż to swoją aktywnością na serwerze w najbliższych dwóch tygodniach.  Wtedy ponownie zastanowię się nad daniem drugiej szansy.
Sama skrucha nie wystarczy, chcę zobaczyć realne działania, bo to one pokazują prawdziwe intencje. Mówić może każdy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...