Skocz do zawartości
BHOP

 odrzucone Podanko BHOP

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: | Evolution | BHOP | Movement |
Wiek: 15 (po mutacji) 
Doświadczenie (w byciu adminem): Znikome, pierwszy raz
Znajomość AMXX (W skali 1-10): Tak jak pisałem, pierwszy raz, ale coś tam podstaw umiem
Staż w CS-sie: 5/6 lat z przerwami 
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty: Nie ukrywam rzadko widuje jakiegoś administratora szczególnie rano i popołudniu,  a cheaterów jakoś dużo nie ubywa
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Cały wolny czas a mam go dużo, w okresie wakacji będzie to po kilka godzin 
Kontakt: forum/steam https://steamcommunity.com/profiles/76561199064064725
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/%7C%20Evolution%20%7C%20BHOP%20%7C%20Movement%20%7C/80.72.40.110:27026/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tooo tak największy minus u ciebie to wiek ale można przymknąć oko.. Co do doświadczenia znikome ale to są tak proste rzeczy, że ogarniesz. To teraz ta pozytywna część grałeś tutaj kiedyś i wróciłeś po przerwie. Umiesz rozpoznać czitera bo już kilkukrotnie pisałeś do mnie żebym kogoś zawołał. Do tego dochodzi ostatnia aktywność adminów, która lekko mówiąc jest bardzo słaba, a ty grasz o każdej porze dnia więc nie będzie problemu cie zawołać. Warto dać mu okres próbny i zobaczyć jak będzie ogarniał. Ode mnie masz TAAAK. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A wiec mam watpliwosci co do twojej "mutacji" poniewaz nigdy nie slyszalem gdybys cokolowiek mowil przez mikro, a co lepsze byla sytuacja gdzie byly jakos 4 sooby na serwerze i plakales ze mam aima, bez sensu jest branie admina na przyslowiowa zapchaj dziure, raczej szukal by rozwiazania w ogarnieciu adminow ktorzy malo graja i poszukania nie 5 byle jakich osob tylko jedna a dobra. na nie 

Edytowane przez ness123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety, ale na nie. Raz że wiek, bo admin od 16 lat, dwa mówisz że steam, a zawsze jak grasz to widuje cię tylko na NS. Jedyne co na plus to kultura i umiejętności gry. Poczekaj jeszcze i pokazuj się na steam. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety, ale ja też jeszcze na nie. Wiek, na Steam również Cie nie widuje. Graj dalej, a w przyszłości zapewne dostaniesz swoją szanse

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety obecnie jestem na urlopie więc co do zachowania na serwerze nie mogę sie wypowiedzieć bo nie znam osobiście .. Mam zle doświadczenia co do osób ponizej 16 lat, ktorym dawalo sie szanse. Steam jest obowiazkowy wiec musisz zacząć na nim grywać. Póki co niestety NIE. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam o Tobie pozytywne zdanie, tylko przeszkadza mi wiek. Niestety, 16 lat minimum jest u nas wymogiem. Również nigdy nie widziałem Cie na steam. Bez złej krwi, poczekaj chwilkę z podaniem, pokazuj się nam więcej grając na steamie a masz szansę zostać adminem, tak jak powiedział Dionizy masz swoje plusy. 

Tylko, że nie spełniasz podstawowych wymagań. Muszę odrzucić, mam nadzieje, że do zobaczenia jeszcze w tym dziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...