Skocz do zawartości
aukip

 zaakceptowane Podanie o uprawnienia administratora

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: aukip
Imię: Damian
Wiek: 16
Doświadczenie: W serwerach cs go żadne 
Dlaczego chcesz być adminem?: Chcę być adminem, ponieważ kilku teraźniejszych administratorów rzadko pojawia się na serwerze. Jeśli chodzi o sprawę GT dopiero wróciłem na serwer i jestem pewien, że zostanę na długo. Dużo razy zmieniałem nick lecz wstawiam link do GT na którym gram aktualnie. Mam nadzieje, że teraz moje podanie nie zostanie odrzucone tylko przez to, że mam 200h a inni admini ponad 400 i moje konto wygląda "blado".
Link do profilu STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561198982630829/
Link do profilu GameTracker: https://cache.gametracker.com/server_info/145.239.236.193:27230/top_players/?query=aukip
SteamID: STEAM_0:1:511182550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


+wiek

-SM, lecz jest łatwe

-GT robisz po 30 min dziennie a niektóre dni zero

+kultura

Na NIE wróć za tydzień może 2 jak poprawisz GT 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jeśli chodzi o GT zauważyłem, że nie nalicza mi pełnego czasu grania dzisiaj np. na serwerze siedziałem ponad godzinę a na GT pokazuje 39min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


? jak mnie na serwerze od 3 tygodni nie ma i od miesiąca admina nie mam  jak już oznaczasz adminów to @ruby on jest adminem

@aukip po 1 nie rób zbędnego spamu i edytuj posty po 2 co ja mam sie wypowiadać jak mnie  na serwerze nie ma od dłuższego to co ja moge sie wypowiedziec na twoj temat jak ostatni raz z tobą gadałem kilka tygodni temu?

Edytowane przez Gazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ruby nie udziela się na serwerze bywa tylko raz w tygodniu na 2 godziny ty za to byłeś adminem i moim zdaniem ty powinieneś się wypowiedzieć a nie on. Ruby powinien stracić uprawnienia administratora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...