Skocz do zawartości
Kanbixior

 odrzucone Podanie by Kanbixior

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Kanbixior
Wiek: 20
Doświadczenie (w byciu adminem): niedawno wróciłem do cs 1.6, kiedyś bywałem adminem na innych serwerach
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 5, ale tutaj nie ma problemu, wszystko sobie przypomnę w jakimś poradniku na yt.
Staż w CS-sie: W csa gram od małego. Moge powiedzieć, że jest to spokojnie z 8-10 lat :)
Steam / NonSteam: nonsteam, mam steam, ale niestety nie z cs 1.6. Jest tam tylko cs:go.
Dlaczego Ty: Chciałbym zaopiekować się serwerem, ponieważ rzadko kiedy pojawia się admin, kiedy jest potrzebny. Na serwer zaczyna wchodzić bardzo dużo cziterów, co za tym idzie opuszczanie serwera przez normalnych graczy. Ludzie tracą chęci, jak taki koleś robi co tylko chce na serwerze.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: zależnie od czasu, przeważnie jest to około 3 godzinki, tygodniami dłużej niż weekendy.
Kontakt: Forum multi-head.pl
Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/Kanbixior/80.72.40.110:27008/

Edytowane przez Kanbixior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 godziny temu, Kanbixior napisał:

Steam / NonSteam: nonsteam, mam steam, ale niestety nie z cs 1.6. Jest tam tylko cs:go.

- Obowiązkowo aktywne konto steam

Dodatkowo grasz na serwerze czwarty dzien, za krotko.

 

Na nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra, wiem że nie spełniam wszystkich wymagań ale serwerowi potrzebny jest aktywny admin. Napisane jest, że admin musi być aktywny jakoś nie widzę tej aktywności Adi :). Jest multum cziterow na serwerze, przez co ludzie najzwyczajniej w świecie z niego uciekają. Takie jest moje zdanie. To że konto jest non steam tak wiele zmienia, żeby ktoś nie mógł zaopiekować się serwerem jak należy? 

Edytowane przez Kanbixior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak.

Gra kilka dni, ale jest aktywny na serwie. Do tego BRAK adminów (wodziałem może ze 3 razy). Lepiej żeby ns miał admina, anizeli serwer był oblegany przez "nimfy leśne" zwane cheaterami.

Wiek na plus, doświadczenie jest.

Ale i tak nie przejdzie pewnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...