Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Mufaj
Wiek: 19
Doświadczenie (w byciu adminem): Dobre Byłem już adminem tutaj 
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6
Staż w CS-sie: koło 10 lat 
Steam / NonSteam: Steam 
Dlaczego Ty: Ponieważ chcę odbudować dobra ekipę oraz jest część osób które łamią regulamin jak nie ma administracji 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: jakoś 2h dziennie 
Kontakt: forum oraz dc 
Link do GameTracker'ahttps://www.gametracker.com/player/Mufaj/80.72.40.110:27027/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak 

+ GT widzę że sie zmienia na lepsze

+ Był już adminem (Miałem okazję z nim nie raz już współpracować)

+ Steam

+ Wiek

+ LATA GRY 

 

Przyda się @mufaj z powodu nawet mojej nie obecności w tygodniu :) A poza tym był bardzo dobrym adminem cod45k :)

Edytowane przez Swirusek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chciałbym zacytować się moją wypowiedź pod poprzednim podaniem, które odrzuciłem na koniec czerwca:
"Jeśli rzeczywiście Ci zależy i chcesz wrócić na posadę, pokaż to swoją aktywnością na serwerze w najbliższych dwóch tygodniach.  Wtedy ponownie zastanowię się nad daniem drugiej szansy.
Sama skrucha nie wystarczy, chcę zobaczyć realne działania, bo to one pokazują prawdziwe intencje. Mówić może każdy. "

Odpalam Twojego GT - 11 dni gry i wcześniej długo, długo nic. Dałem jeden warunek, jeden, którego nie spełniłeś i nie zrobiłeś tego wtedy, kiedy chciałem dać Ci szansę. Bardzo mi się to nie podoba, bo moje dobre chęci zlałeś ciepłym moczem. 

Jestem dobrym człowiekiem. Wyjątkowo, dam Ci ten sam, a nawet prostszy warunek. Tydzień. Od teraz, od odrzucenia podania. Jeśli wytrzymasz i rzeczywiście Ci zależy, Złóż podanie za tydzień. Jeśli tym razem nie spełnisz warunku, każde kolejne podanie będę z miejsca odrzucać.

Tak, wiem. Na serwerze nie ma adminów. Niestety mam wartości i zasady, których się trzymam i zdania nie zmienię, jeśli ktoś na to wystarczająco nie zapracuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...