Skocz do zawartości
ALJZK

 odrzucone Odwołanie od bana

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Pawcio
Godzina, data zdarzenia: 15:10 06.09.2020
Mapa: de_mirage
STEAM_ID / IP: STEAM_1:1:511465072
Uzasadnienie: Wbiłem na serwer podczas zmiany drużyn i zbugował się vip miałem na pistoletówce AWP poszedłem do okna admin mi zwrócił uwagę że jak zabije to dostane bana w tym samym momencie co zabiłem potem nie grałem z awp tylko deagle gdzie mówię że nie wiedziałem i admin dał mi bana oczywiście bug nie był specjalny więc zamiast dać upomnienie czy coś to odrazu banik admin to chyba był @KUsioX
Edit #1 ban był na 10 minut ale sam fakt że jest napisane nie bugujemy mapy a to sie samo zbugowało i nieważne czy bym wyrzucił bo ktoś inny by to wziął i zabił cały serwer a ja tylko 1 osobę bo za wolno powiedział.
Edit #2 chłopie ale ja jej nie kupiłem ja ją dostałem
rozumiesz ?

Edytowane przez BezImienny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie znajomość Regulaminu więc po co się wypowiadać tylko mój czas i administracji na forum zmarnowałeś wiedząc to że był to słuszny ban tylko na 10 minut. A to że nie znasz regulaminu to radzę się zapoznać.  Pozdrawiam. Zakaz kupowania w rundzie pistoletowej broni innej niż pistolet oraz podnoszenia takowej. Wyjątkiem jest zeus; Punkt 4. z Regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...