Skocz do zawartości
F4N4TYK

 zbanowany SG na respa przeciwnika!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 2020-07-07
Nick gracza: [IP] 10: 'Fat4lity' (CT)   -- 89.238.13.156:27005 [STEAM_0:0:31203728]
Dowody:  http://ehltv.hltv.org.pl/srv23614/HLTV-2009071824-de_lidl.dem.zip  czas na demku:  20:18:00
Świadkowie: @CukierkowyMario
Uzasadnienie: Witam! Prosta sprawa kolega będąc w drużynie Ct ustawił SG tak by biło na respa TT , po czym zwróciłem mu uwagę , a   kolega wyżej wymieniony zaczął się kłócić że nie ma to znaczenia SG , ponieważ i tak się nikt nie odrodzi i nikogo nie ma na respie... Jak będzie trzeba to nawet hltv z mapy eldorado mogę rozpisać , jak to tam pięknie kład Sg bijące na BSA.... 

@Fat4lity weź nie pierdziel bzdur.... Kiedyś JugoL za tak położone SG właśnie na tej mapie stracił admina... i też się tłumaczył , że przecież nikogo nie było na respie , to nikomu nie utrudniało.... Tak samo teraz z tym wózkiem na Lidlu to zacząłeś płakać , że Cię @CukierkowyMario rozjechał .... Czyli wychodzi na to że jak ty łamiesz regulamin to jest dobrze , a jak inni to już trzeba płakać ..... Tak samo @Roy Keane może się wypowiedzieć jak Ci nałożył bana za źle ustawione SG , po czym jak Ci wygasł ten ban , to wbiłeś na mapę i zacząłeś się siepać do Roya że jeszcze raz taki ban i straci funkcję admina... 

PO 2. Na eldorado nie można kłaść SG na środku mapy , ponieważ bije centralnie na bsa....  

I nie pierdziel że nie było ustawione tak żeby nie biło na respa tt.... bo na demku wszystko widać jak pięknie bije na respa ....

Edytowane przez F4N4TYK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Człowieku żadne sg nie byl ustawiony tak ,aby specjalnie biło na resp tt . Na mapie eldorado 1  postawiłem sg w centrum i nie powiedziane ze w złym miejscu :O   ,wiec nie panikuj z tymi tematami tylko ogarnij sie :1a4f0db73327:       Co do cukierowkiego to mnie zabił wtedy wozkiem, a jakos bana nie dostał . A do @Roy Keane nie mowilem ze straci admina tylko warna dostanie , wiec nie zmyslaj. DOwiedz sie jak sie traci admina to pogadamy :pepeboss:

ps: Ty życia nie masz , że robisz z igły widły :cotojest:

Edytowane przez Fat4lity
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...