Skocz do zawartości
dobry_buszek

Introstan na admina;]

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: I Just Wanna Chill oraz Introstan

Wiek: 23

Doświadczenie (w byciu adminem):na kilku sieciach w tym H@ oraz wlasciciel ;]

Znajomość AMXX (W skali 1-10):8/9 musialbym przypomniec sobie ustalanie cvarow + konsole spawnow :D

Staż w CS-sie:8 lat

Steam / NonSteam: steam

Dlaczego Ty:dosc czesto gram a dodatkowo od 17 szykuje mi sie urlop w pracy to bym mogl spokojnie przypilnowac;]

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:jakies 3h? to tak najmniej;]

Kontakt:steam;]

 

 

 

http://www.gametracker.com/server_info/80.72.43.106:27027/top_players/?query=Introstan

 

http://www.gametracker.com/server_info/80.72.43.106:27027/top_players/?query=I+Just+Wanna+Chill

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Znam Cię już sporo czasu z innej sieci, trzymasz kulturę, posiadasz doświadczenie, potrafisz podejść do sprawy z dystansem.

Jednak obawiam się, że adminowanie Ci się znudzi i odejdziesz po miesiącu czy dwóch. Jestem za okresem próbnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie mordo.

 

Sorka ale jestem prawie codziennie na sieci i nie widziałem Cię ani razu albo prawdopodobnie niczym przed mną nie zabłysnąłeś :D Nie wiem jak grasz, nie wiem jak ogarniasz gierkę. 

 

Wiem, że trzeba mieć minimum te 100 godzin, ale przesiedzieć na serwerze 100 godzin, a przegrać to różnica. Pozdrawiam gracza.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Neutral

 

-gracza na serwerze kojarzę słabo, wręcz rzadko go widuję, a naprawdę często gram.

 

-Zgłoszeń ani powiadamiania admina też nie widziałem/słyszałem.

 

+ Nie widziałem żeby się wszczynał w jakieś dyskusję z innymi graczami.

 

+ godziny są.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przyznam szczerze, że nie wiem co z Tobą zrobić :D Widuje Cię niby na serwie ale przez to, że grywasz na 2 nickach mało kto Cie kojarzy. Do tego przyznam, że GT z nickiem Introstan z ostatniego tygodnia średnio zachwyca... Zatem w miarę możliwości pokazuj się więcej na serwerze (na 1 nicku :) ), daj się poznać innym. Zamykam podanie na 2 tyg bo tydzień to za mało żeby stwierdzić czy zwiększyłeś swoją aktywność.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...