Skocz do zawartości
KAI

 odrzucone Kai adminem

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Kai
Wiek: 27
Doświadczenie (w byciu adminem): byłem wielokrotnie adminem, w latach to będzie z 7 lat.  
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 10/10 kiedyś pisałem pluginy.  
Staż w CS-sie: połowę mojego życia
Steam / NonSteam: STEAM
Dlaczego Ty: chcę pomóc serwerowi na wszelki sposób np w pozbywaniu się cziterów, ludzi którzy łamią regulamin. Znam regulamin forum, serwera na którym ubiegam się o posadę admina. 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:  tyle ile będę mógł oraz nato czas mi pozwoli
Kontakt: steam, forum
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Kai/80.72.43.106:27022/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zacznijmy od pozytywów

Wiek +

Doświadczenie +

AMX +

Staż +

Steam +

Negatywy

Nie znam Cię wogóle, na serwerze może widziałem twoją osobę ze 3 razy

GT jedno wielkie "XD" -

Moim zdaniem pograj dłużej, popraw GT, daj się poznać, bo narazie jesteś jak dla mnie "anonimowy" 

Tymczasem na Nie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na przestrzeni ostatnich dwóch tygodni aktywność trochę w kratkę. Fajnie by było jednak pokazać się na serwerze trochę bardziej. Zwłaszcza że mamy tutaj jednak sporo stałych graczy, których warto do siebie przekonać. Pograj jeszcze trochę.

Piona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...