Skocz do zawartości
F4N4TYK

 zamknięty Skarga na Pemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 2020-09-28
Nick gracza: @pemeqq
Dowody:  https://www84.zippyshare.com/v/sf3JtMv6/file.html
Świadkowie: nie potrzebni
Uzasadnienie: Witam! Przy każdym adminie kładłem w tamtym miejscu miny , np. przy @Aitler i @Roy Keane   i jakoś nie było problemu że są źle , teraz nagle przyszedł admin Pemeq i od razu że są źle miny.... Niech mi admin pokaże w regulaminie , gdzie jest napisane że w tamtym miejscu min nie można dawać , bo akurat przed napisanie skargi sobie przejrzałem regulamin i nie widzę punktu w reguulaminie który by zabraniał w tamtym miejscu min...  Pemeq dlaczego banujesz za coś czego nie ma w regulaminie???

6. Miny, pułapki, trutki: zakaz stawiania na pace, bsie (przy hostach i przed bezpośrednim wejściem do pomieszczenia z hostami), respie wroga, drabinach, pochylniach, schodach, drzwiach (otwieranych), w oknach, wentylach (i w bliskiej odległości od nich/przy wyjściach z tych miejsc); zakaz stawiania 3 min na sobie w wąskich przejściach, zakaz bugowania trutek i rakiet. *ban 5-30 min* 

@pemeqq ja do Cb nic nie mam xD ale chciałem wyjaśnienia sytuacji , bo jeżeli się za te miny nie należy ban , to nie chciałbym dostawać np. następnych banów od Cb , a jeżeli się należał ban to też sam chcę wiedzieć by tam nie kłaść tych miny , by dalszych banów nie otrzymywać xD Chciałem tylko wyjaśnienia sytuacji z banem , bo tak jak napisałem inni admini nawet graczy opierdzielali takich jak GramNaFarcie jak się siepali o te miny w tamtym miejscu , i uznawali że mogą być xD

Edytowane przez F4N4TYK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam, przyznam się może moja wina, nie do końca jest dla mnie zrozumiałe czy można kłaść miny w miejscu gdzie się hosty odprowadza, uznałem to jako przeszkodę w wykonywaniu celi mapy, ale przyznaje się mój bład. Z góry @F4N4TYK wybacz za bana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ostatni raz ma być taka akcja. Z demka wychodzi, że dałeś insta bana CT'kowi za - "miny na przejściu z hostami". Merytorycznie to się nie trzyma kupy już, a co dopiero regulamin.
Upomnienie słowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...