Skocz do zawartości
nietaklatwo

 zbanowany Cheater - bialy na kocie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick cheat'era: bialy na kocie 
Godzina, data zdarzenia: 12.10.2020 15:22 (dojdzie póżniej bo jest duzy plik, no chyba że ten kórtszy sesnsik wystarczy/ aktualnie 66%) i 10.12.2020 ok. 19:30
Mapa: de_dust2
Serwer: cod 200lv
Link do demka: Godzina: 19:30 https://www25.zippyshare.com/v/43wGBjbm/file.html 
Godzina: 15:22 https://www30.zippyshare.com/v/HLt3vNln/file.html

STEAM_ID/IP:
Uzasadnienie: Aim i RAK mózgu :)
Ledwo admin poszedł z serwera ponownie sie odpalił .
Fakt nagrywane telefonem, ponieważ było to na szybko myślałem ze poodpierdziela i pójdzie ale gracz wcale sie z tym nie krył!
Świadkowie:
Szymix, bo jak nie my to kto, essi, kids i wiele innych (nazwy graczy moga odbiegać ponieważ nie pamiętam dokladnie)

Edytowane przez nietaklatwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


19 minut temu, Szymix napisał:

admin nicea i mysik to są nie odpowiedni ludzie na miejscu ;3 . jest demko i jak widac :3 . Kolega gra caly dzien juz na czitach ;3 ale przeciez wytlumaczenie jest takie ze ma steam to nie moze miec czitow ;3 . zbanujcie tego oszusta bo szkoda serwa ;3

 

Gratuluję !! Ja się nie nadaję bo nie zbanowałem gościa...

 

Wchodzę na serwer. Nicea banuj go on ma cheaty... Ja mówię, że nic nie ma. A ten swoje, że  miał kilka godzin temu i mam go natychmiast  banować.

Za takie słowa bardzo dziękuje. Zapamiętam je sobie i będę bardziej Cię obserwować i konsekwentnie wyciągnę wnioski i kary jeżeli będzie trzeba.

 

Teraz tak. Jeżeli gościu ma steama i premium to bez sensu wydawałoby się czitowanie.

Jak ja grałem gościu nic nie miał.

Ja też mam 2 aktywne bany w amxbans za cheaty bo ktoś się podszywał pod mój nick

Jedyne co można zrobić to sprawdzić czy IP i SteamID gracza się zgadza, czy ktoś się podszywał.

Jedynym rozwiązaniem byłoby tutaj darmowa rezerwacja nicków aby uniknąć takich sytuacji.

A wy już się nie ośmieszajcie z tymi demkami nagrywanymi z telefonu i uparcie wciskającym gościowi, że jest odpalony, jeżeli nie macie o tym zielonego pojęcia.

 

obraz.thumb.png.b94fe520764de83e45dc5189321643a6.pngWidać po statach, cheaty i to grube....

Edytowane przez nicea
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@nicea wiem ,że nie od ciebie sprawdziłem w bansie i to admin @mysik. Dlaczego zbanowałeś mnie sugerując się demkiem nagranym telefonem? 

 

dodam tylko ,że kolega pracujący za granicą nie dodał nawet mojego STEAM_ID ani ip , XDDDDDDDDD

Edytowane przez bialynakocie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...