Skocz do zawartości
adrianos

 zamknięty Blokada lvlu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. mam propozycje blokady lvlu. Czyli gosc ma juz 200 lvl. Jak widze duzo nowych gosci gra ale zaraz wychodza bo juz lvl w ciagu tygodia nabity do 200. Moze by tak blokowal lvl do kolejnego gracza ktory ma 140 o 50. Czyli gosc A ma 200 lvl i wyzej nie moze pojsc. Jesli gosc B w kolei nie osiągnie lvlu 151. Co wy na to?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To jest najgłupsza propozycja jaką widziałem w ciągu ost 3 miesięcy XDDDDDDDDD Blokowanie lvl to jest większy idiotyzm niż blokowanie perków na klasie, załóżmy chłop napierdziela cały dzień (SebaVHS) żeby wbić ten głupi lvl który mu nic nie daje, bo po prostu chce wbić ten lvl, co w tym dziwnego XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


eee no to tak jakby eee nawet nie wiem jak się odnieść do tego ale no tak jak kolega wyżej to chyba najgłupszy pomysł z historii MH bo to w sumie czas osoby która gra i chce po prostu wbić sobie poziom wiec blokowanie tego jest nie na miejscu. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Synek w łeb się stuknij xD Jaki to ma sens xD daj my przykład "SebaVHS' wbije 200 lvl i ma czekać nie wiadomo ile , bo nie wiadomo kiedy i komu się zachce trajhardzić tak jak jemu , i ma tracić swój cenny czas , bo ktoś mu level bloknie xDDD Ciekaw Synek jestem czy ty byś był szczęśliwy jak byś wbił 200 lvl i musiał czekać aż Ci pozwolą expić dalej xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...