Skocz do zawartości
Max

Szybka rekrutacja na admina DD2+DM

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania, ktore należy spełnić w szybkiej rekrutacji:

- Wiek od 16 lat,

- Odwiedzanie forum przynajmniej raz dziennie,

- Aktywne konto STEAM,

- Minimum 7h przegranych na serwerze w tygodniu,

- Minimalnie 15h na serwerze przegrane łącznie,

- Znajomość regulaminu serwera,

- Posiadanie mikrofonu,

- Mile widziane było by doświadczenie.

 

Propozycje prosze pisac w tym temacie, stosujac standardowy wzor. W temacie maja widniec tylko podania.

ZAKAZ wypowiadania sie w podaniach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick: Dementor
Wiek: 18 lat
Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem Adminem na serwerze Zombie
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7/10
Staż w CS-sie:  gram długo ale licze ostatnie 4 lata
Steam / NonSteam: Niestety NonSteam ( mogę ogarnąć )
Dlaczego Ty: Lubie ten serwer i staram sie o jak najlepsze wyniki na nim jednym z moich celów jest Top15 do którego juz niewiele mi brakuje ale  Na tym serwerze są częste pustki ze względu na mała ilość ludzi chciałbym ten serwer ożywić  chce tez zapobiegać rożnym nielegalnym  wspomagaczom   aby umlic grę innym osobnikom .Dobrze sie dogaduje z ludźmi tam grającymi 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Róznie  ale tak 2-3 godzinki czasem może więcej
 Kontakt: Poczta [email protected] lub po prostu tutaj 
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/DementoR/91.224.117.58:27060/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wzór :
Nick:MROZNY
Wiek:17
Doświadczenie (w byciu adminem):Posiadam podstawowe prowadziłem swój serwer ogarniamxa i ftp
Znajomość AMXX (W skali 1-10):6
Staż w CS-sie:6 lat
Steam / NonSteam:nonsteam
Dlaczego Ty:Ponieważ gram wczesnymi porami i nikiedy trafi się gracz który lata są na mapie na aimbocie lub sh
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:8-9h
Kontakt fb,dsc,forum
Link do GameTracker'a nie moglem znalezc gt na forum

Edytowane przez grubyxd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick: Za-Chon
Wiek: 18
Doświadczenie (w byciu adminem): Bardzo Dobre
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 10
Staż w CS-sie: 10 lat
Steam / NonSteam: nonsteam
Dlaczego Ty: ponieważ bardzo dobrze odnajduje sie w tej roli jestem miłą i ciepłą osobą i mam nadzieje ze podanie wyjdzie jak najlepiej dlatego że niestety ale na dd2 gra duzo ludzi z aimbotem lub inne wh, trzeba tez przyznac ze na serwerze gra duzo ludzi agresywnych co krzycza przez mikro lub wyzywaja na say'u graczy ktorzy lepiej graja od nich, pozdrawiam :)
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 5 Godzin
Kontakt: dc, forum, fb, ig
Link do GameTracker'a: nie wiem dlaczego ale nie moge w ogole znalezc profilu na ktorym gram i nie widac zebym w ogole na nim gral a mam na nim w miare duzo czasu poswiecone, jezeli to nie problem to osoba sprawdzajaca moze poszukac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick: Kolqu

Wiek: 17

Doświadczenie (w byciu adminem): Pełniłem funkcje admina już na wielu serwerach, wiec doświadczenie mam

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7

Staż w CS-sie: 6 lat 

Steam / NonSteam: Steam 

Dlaczego Ty: Przydałaby sie druga para rąk do pomocy, iż z tego co wiem jest tylko jeden admin na serwerze, który rzadko co wejdzie. Swoja droga wtedy kiedy admina nie ma, gracze lubią sie pobawic czy też puszczać muzyki na mikro, lub se poużywać jakichkolwiek wspomagaczy. 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: tyle ile będę mógł. 

Kontakt: Forum, Steam - https://steamcommunity.com/profiles/76561198963026544/ , czy też ts jak będę miał mikrofon

Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/Kolqu/91.224.117.58:27060/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick: SloNeczKo :D
Wiek: 15 
Doświadczenie (w byciu adminem): Nie. Każdy w końcu kiedyś zaczynał. 
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6/10 
Staż w CS-sie: 2-3 lata 
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty: Chciałabym pomóc tutejszym adminom w pilnowaniu serwera. Mało jest adminów. Myślę, że dodatkowa para rąk się przyda. 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 2h-3h
Kontakt: Steam,Fb,Discord.
Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/SloNeczKo %3AD/91.224.117.58:27060/

Edytowane przez Chmurka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick: xxx тнe ѕυѕpecт
Wiek: 17
Doświadczenie (w byciu adminem):  Byłem adminem 3x na BaseBuilder, 2x na Odd2
Znajomość AMXX (W skali 1-10):  6/10 
Staż w CS-sie:  6-7lat ( z przerwami )
Steam/NonSteam:  STEAM
Dlaczego Ty: Ponieważ jestem aktywny, wbijam Ranem/Połedniem/Wieczorem na serwer. Z tego co widzę chociaż gram 4-5dni to jeszcze ani razu admina nie spotkałem, a gracze na serwerze się wyzywają i puszczają muzykę przez mikrofon. Doświadczenie mam jeśli chodzi o admina, + jestem sprawiedliwy.
Mam tez mały problem z mikrofonem ponieważ jak wbijam na jakikolwiek serwer to nie mogę gadać w grze ale na DC/TS mi działa mikrofon nie mam pojęcia czemu. ( Jeśli chodzi o GT to nadrobię to )
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Zależy od dnia ale tak to 3-8h
Kontakt: Steam, poczta, forum, dc
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/xxx тнe ѕυѕpecт/91.224.117.58:27060/

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick: Kylo
Wiek: 32 lata
Doświadczenie (w byciu adminem): Mam już spore doświadczenie odnośnie bycia adminem :) Byłem około roku właścicielem serwera DD2 + DM :) a tak to adminowałem :)
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9
Staż w CS-sie: Jakoś od 17 roku życia :) czyli ładne 15 lat :)
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty: Grywam tutaj na waszym serwerze ostatnio bardzo często i widzę, że nie ma w ogóle administracji na serwie. Dlatego myślę, że przyda się pomoc z mojej strony :)
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Zależy od dnia :)
Kontakt: PW FORUM, STEAM
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Kylo/91.224.117.58:27060/

Edytowane przez KyloKylo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick:ғυяισzα✞ |GM2LTV 
Wiek: 16lat
Doświadczenie (w byciu adminem): nie byłem ale chciałbym spróbować 
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 5/10
Staż w CS-sie: conamniej 5lat
Steam / NonSteam: steam
Dlaczego Ty: jestem kulturalny, gram no blisko 5lat jestem rozsądny gracze mnie lubią często jestem aktywny 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 2-5h
 Kontakt: Poczta [email protected]
Link do GameTracker'a:https://www.gametracker.com/player/%D2%93%CF%85%D1%8F%CE%B9%CF%83z%CE%B1%7CGM2LTV/145.239.19.217:27015/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...