Skocz do zawartości
FPS_761

 zamknięty Na nic

Rekomendowane odpowiedzi

1.Do usuniecia dzwiek headshot (ktory jest irytujacy i nie da sie go wylaczyc)

2.Radar ??? Nie wiem po co wylaczony do tego buguje sie bo wchodzac na inny serwer juz radar sie nie pojawia.

3.Nie wiem co to za plugin/mod DM ale jest ..........

4.Hud z jakas informacja o trybi gry itd. tez nie widze opcji wylaczenia.

P.S

plus za mała mapke jak jest mniej graczy.

 

aco ma nazwa tematu do tego ... tragediaaa

Edytowane przez FPS_761
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No to tak: 

1. Jest jak ktos strzeli heda, umowmy się, nie często hedy siadają

2. Po to, że wszyscy są w jednej druzynie i zeby nie było widać calego teamu? Jeśli ktoś umie wykorzystać radar, to ma tak jakby wh, wystarczy pograc na naszych codach gdzie jest UAV;)

3.  ??? O co chodzi xD

4. Lepiej zeby była, ja bym usunął info na czacie które jest bez sensu bo i tak tryb jest w hudzie.

Ps. Gram na serwerze :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Co w nim jest irytującego xd? Przy ciągłej grze usłyszenie innego dźwięku niż strzały jest zawsze miłe dla ucha :D

2. Elo elo wyjaśnił to pięknie ?

3. Akurat dla mnie ten mod DM jest fajny i przynajmniej nie nudzę się po 5min grania ?‍♂️ 

4. Pod komenda /settings (czy jakoś tak) można to chyba wyłączyć z tego co pamiętam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do zmian, które nie dawno weszły, ten cały wybór trybu, jest bez sensu. Graczy na serwerze było o wiele więcej, jak był TeamDeathmach i nie było możliwości wybrania trybu AWP, czy tylko pistole. Wiadomo połowa wybierze normalny tryb, druga połowa wybierze AWP. Połowie się tryb nie podoba i wychodzą z serwera. Chodź pomysł ze zmianą z TeamDeathmatchu na klasyczny Deathmatch jest dobry, ale po co te tryby w ogóle tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


5 godzin temu, elo elo 350 napisał:

No to tak: 

1. Jest jak ktos strzeli heda, umowmy się, nie często hedy siadają

2. Po to, że wszyscy są w jednej druzynie i zeby nie było widać calego teamu? Jeśli ktoś umie wykorzystać radar, to ma tak jakby wh, wystarczy pograc na naszych codach gdzie jest UAV;)

3.  ??? O co chodzi xD

4. Lepiej zeby była, ja bym usunął info na czacie które jest bez sensu bo i tak tryb jest w hudzie.

Ps. Gram na serwerze :]

 

1. Nie wiem mi tam siadaja a po pol godziny strzelania co chwile hedshot ,headshot, ta ilez mozna. poza tym widac jak trafiles w glowe co nie ??(edit pod komenda settings da sie wylaczyc ale zero informacji na serwerze o tym)

2.Serio.Nie wpadłem na to;] Co nie zmienia faktu ze jest zbugowany i wchodzac na inny serwer sie nie pojawia tylko musze restartowac cs`a.

3.Jak chce grac awp to ide serwer gdzie to jest grane  a nie na sile mi to ktos wciska itd.I takj jak nizej jest mniej graczy albo czesc wychodzi jak jakis tryb ktory im nie pasuje jest grany.

4.tez da sie jednak wylaczyc ale zero info na serwerze o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Serwer aktualnie  jest w fazie testowej. Wprowadzimy jeszcze kilka modyfikacji. Na chwile obecna

1. i 4. Pod komenda /settings - HUD, dzwiek HEADSHOT i obrazenia.

2. Radar dopracujemy poki co po wejsciu na inny serwer wystarczy wpisac w konsoli "drawradar" i wroci on na swoje miejsce

3. Chcemy zostawic tryby ale w innym wydaniu. 

Dodatkowo wszystkie informacje zostana zaktalizowane na serwerze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...