Skocz do zawartości
xMaseUKO

Skarga na Naruto.

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór skargi (data i godzina):28 listopada 2015 roku, godzina około 11:20

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Naruto.

 

Dowody:http://d1.hltv.org.pl/srv23614/HLTV-1511281115-de_dust2.dem.zip

http://aquax2.unixstorm.org/banuj/ban_list.php?bid=85804

 

Świadkowie:Chester.

 

Uzasadnienie:Witam, chciałbym złożyć skargę na admina cod moda 400 Naruto. Jest to któraś z rzędu skarga na tego admina, lecz nie wiem czy pierwsza związana z brakiem znajomości regulaminu. Naruto (nie po raz pierwszy) pokazuje swoją klasę, wczoraj na mapie de_dust2 dostałem Bana od tej osoby za rakiety/duszki przed czasem. W regulaminie jest jasno napisane że tyczy się map wymienionych w regulaminie, de_dust2 nie jest jedną z tych map.

 

Skargi miałem nie składać, lecz inny admin nakłonił mnie do tego, uświadamiając że to nie jest pierwsza jego wtopa, i że pomimo stażu bodajże miesięcznego dalej nie zna on regulaminu. Ten punkt na pewno jest wiele razy poruszany na serwerze oraz w powodach Banów więc moim zdaniem admin powinien być oswojony już z tym punktem, oczywiście .. ja nie zarzucam że admin powinien recytować regulamin, lecz parę punktów takich jak właśnie ten powinien już znać . Liczę na nagrodzenie admina ostrzeżeniem w odpowiednim dziale. Tyle lat masz człowieku, a pokazujesz tak niski poziom na tak wysoko postawionym serwerze... Zero...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sam powiedziales "ja nie zarzucam że admin powinien recytować regulamin, lecz parę punktów takich jak właśnie ten powinien już znać"

 

Oczywiscie ze jestem "oswojony" z regulaminem, ale jak sam napisales, nie musze go recytowac ani znac kazdego punktu dokladnie, kazdemu moze sie zdarzyc takie cos, tak jak Ali powiedzial, ub dostales po 30 sekundach. Nie wiem po co plakac o takie rzeczy. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Faktem jest, że nie jest to pierwsza wpadka admina.

 

Mimo wszystko w tym wypadku upomnienie słowne wystarczy.

 

Kolejnym razem dodamy +1

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...