Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś sobie wróciłem na sieć po długiej przerwie chce sobie pograć, gram na mapie DD2 jest zmiana na eldorado chyba i tam jest płot rzuciłem granat(nie jest to wpisane w regulamin, że nie można). Dostałem od buta bana na 15 minut, a gość który stał na txt nie dostał nic. Po banie wróciłem się zapytać admina o nicku "krokodyl" dlaczego dostałem bana, powiedział, że rzuciłem granat to mu odpowiedziałem "nie ma nic w regulaminie o tym, że nie można tam granatu rzucić". Wtedy on zaczął się tłumaczyć, że była rozmowa na ten temat i jak coś to mam skargę, składać jak admin nawet nie wie który to jest punkt w regulaminie ani tego nie ma wpisanego nie mogę dostać bana.

@BOCIANEQ w momencie pisania zgłoszenia dałeś mi bana. :)

@MilyPan Po 1 nie ma wpisane, po 2 nie było ostrzeżenia, po 3 to była rozgrzewka :P poza tym nie było Cię na serwerze ale skoro admin nie potrafi napisać na y@@, żeby nie rzucać to wiesz. To samo mogę powiedzieć, że a sobie dam bana bo mi się tak podoba z jego strony to takie zachowanie.

Edytowane przez Exe.AimBot_WallHack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem tak kiedyś rzucali he przez plot i wychodzili mając "25hp" i weszło ze za rzucanie he przez plot jest ban i nie tylko ja bylem adminem na serv przed chwila i jak ktos wchodzi np na txt albo cos innego od tego jest U@ tam sie zgłasza takie cos.  Ja tez kur** sie nie rozdwoję żeby patrzeć na każdego z was po kolei no było 2 adminów czeba było to zgłosić na u@ 

i potem pisali na u@ ze wychodzo z "25hp" i weszło ze he plot ban. 

Pozdrawiam :) 

Edytowane przez BOCIANEQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na zdrowe i logiczne myslenie co to byla by za gra jak by nie bylo kar za rzucanie he przez plot, dam przyklad

Stoisz na respie mecz sie zaczyna lapiesz he pod nogi i masz 30 hp i co to by ci tak odpowiadalo ze ledwo skana dostaniesz i po tobie?

Przymysl sytuacje na wszystkie strony potem pisz skargi tyle ;) 

A co do regulaminu faktycznie moglo by to byc dopisane i pewnie bedzie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skarga znajduje się nie w tym dziale.
Nie widzę również dowodów na winę admina, a opisane przewinienie jest bannable.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...