Skocz do zawartości
F4N4TYK

 zamknięty Boss obraża!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 08.01.2021
Nick gracza:  
[IP] 6: 'boSS' (CT)   -- 188.47.22.156:27005 [VALVE_0:4:447047298
Dowody:  https://www4.zippyshare.com/v/enQGAy6Z/file.html
Świadkowie: nie potrzebni 
Uzasadnienie: Witam! Sprawa wygląda tak , że pisałem @pemeqq , że gościu mnie od "cweli" zwyzywał , a On mi na to odpowiedział , żebym mu dał dowody na to że gracz mnie obraził tu mu wysłałem SS na MH , po czym On go postanowił upomnieć , tylko mnie to wnerwia , że nie mógł mi od razu powiedzieć , że najpierw upomnienie dostanie gracz , a później dopiero bana.... tak to bym mu wogóle tego ssa nie wysyłał , bo szkoda czasu .... .Fajnie , że typo może Cię przy adminie zwyzywać i dostanie tylko upomnienie ....  

taaaaa @pemeqq tylko pewnie jak by to Cb nazwał "cwe*em" to by nie poszło upomnienie , tylko ban o treści "obraża admina" .... Ale , że zwykłego gracza obraził to po co sobie takim czymś głowę zawrać i wlepić chociaż bana na 5 minut...  Rozumiem , jeszcze jak byś nie miał dowodów to wtedy rozumiem upomnienie , ale nie że jak masz jak na tacy podanego ssa ... gościu Ci się odwołuje lub piszę skargę .... wstawiasz ssa i skarga odrzucona ....  

Po drugie , wy chcecie żeby tak wiele skarg nie było z mojej strony i innych graczy.... no kurła .... Dajesz dowody adminowi , na to że Cię gościu zwyzywał , rozumiem , że jak by mnie nazwał "debilem" to uj z tym .... puszczam to w nie pamięć , ale nie jak mnie  "cwelem" nazwał .... to chyba za takie coś się od razu banik należy .... a nie upomnienie ..... 

Jeszcze jedno mam pytanie. Czy jak ktoś obrazi Szanowną "Administrację cod 400" to leci od razu ban czy też upomnienie , bo ja uważam , że w obu przypadkach powinno się tak samo postępować , a nie , że ktoś obraził admina od razu ban z miejsca , ktoś obraza zwykłego gracza upomnienie ????

Edytowane przez F4N4TYK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widzę, że i Ty popadasz w jakąś paranoje.
Po pierwsze to na serwerze nie ma zakazu przeklinania, a nadmiernego jego używania. Masz problem o każde jedno słowo. Widziałem Twoje śmieszne zgłoszenia na u@.
Zluzuj.
Co do obrazy - admin upomniał go i tyle.
 

Temat również dla mnie śmieszny jak poprzedniego Pana z 400 i również został nagrodzony ostrzeżeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...