Skocz do zawartości

Podanko Lenka


Adass

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: HejkaJestemLenkaJestemTuNowa
Wiek: 22
Doświadczenie (w byciu adminem): byłem kiedyś adminem  na kilku innych cod modach 
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7/10
Staż w CS-sie:  Parę ładnych lat 
Steam / NonSteam: STEAM_0:0:573621135
Dlaczego Ty: Dlatego że nie ma adminów na serwerze , wiem rozumiem nie muszą siedzieć po 24h ponieważ też mają swoje życie prywatne ale po prostu potrzebny jest ktoś taki co jest codziennie rano i wieczorem , niestety odpalonych dzieciaczków jest co raz więcej i trzeba to zatrzymać, chciałbym tez odciążyć innych adminów i pomóc 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Jeśli pracuje to od godziny 16/17 jestem do godziny 1;00 a jeśli mam wolne to siedzę od 11;00 do późnego wieczora 
Kontakt: steam,forum 
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/HejkaJestemLenkaJestemTuNowa/80.72.43.106:27022/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 dni to trochę zbyt mało, aby móc działać jako admin. COD 400 jest dość wymagającym serwerem pod wieloma względami. Pograj trochę dłużej, daj się poznać graczom, bo wiele zależy od tego jak jesteś przez nich postrzegany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...