Skocz do zawartości
pemeq

 odrzucone [Support Admin] pemeq v3

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: pemeq
Wiek: 17
Link do BanID: https://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:508009550
CS 1.6/CS:GO: CS 1.6
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: to zależy ostatnimi czasy coraz więcej ale zdarzają się sytuację gdzie niestety nie mogę wejść ale i tak staram się odrabiać to wieczorakami. 
Coś o sobie: Siema jestem pemeq dla znajomych Przemek dla przyjaciół Szymon. Już wsumie od dłuższego czasu grywam na różnych serwerach innych niż cod 400 (przykładem jest dm+dd2 bądź 45k) nie za dużo ale zawsze jest coś a osób łamiących regulamin bądź używa ją ych wspomagaczy jest dużo 
Doświadczenie: Support Adminem nigdy nie byłem ale jak to mówią musi być zawsze ten pierwszy raz.
Dlaczego Ty: Wydaje mi się że dodatkową para rąk przyda się wszędzie gdzie tylko trzeba, lepiej więcej niż mniej, ale no ogólnie stosuje się do regulaminów, pomagam nowym graczom, i staram sie byc aktywny tak bardzo jak tylko mogę 


Minimum 16 lat    +
Ranga funkcyjna na sieci powyżej 6 miesięcy    +
Mikrofon    +
Dyspozycyjność      + 
Nienaganna znajomość regulaminów oraz zasad panujących na wszystkich serwerach (COD MOD, GO MOD, FFA, DD2 itp)    +/- przyswajam sobie regulaminy 
Minimum 150 postów na forum   +
Obowiązkowe posiadanie steam   +
Brak VAC BAN'a na koncie steam   + 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sorki, ale mimo tego iż jest to Twoje kolejne podejście, będę na nie. 

Wystarczy jeden konkretny argument: 

Znajomość regulaminów +/-

Najpierw to się chłopie stosuj porządnie do regulaminu serwera na którym masz admina :)

Poza tym: 

Dla mnie jesteś zbyt wybuchowy i dziecinny jak na to stanowisko. :P

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...