Skocz do zawartości
Aitler

 zaakceptowane [Support Admin] Aitler

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Aitler
Wiek: 21
Link do BanID: https://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:551334192
CS 1.6/CS:GO
*:  1.6
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: 2-3h
Coś o sobie: Witam! Mam na imię Patryk, obecnie studiuję, lubię czytać w wolnych chwilach. Do csa wróciłem w kwietniu zeszłego roku i tak sb gram, jestem adminem na cod 400 jakoś od lipca (malutka przerwa w listopadzie). Problemów ze mną praktycznie nie było, nad kulturą cały czas pracuję.
Doświadczenie: Jako admin +/- pół roku, jako support brak.
Dlaczego Ty: Grywam na codzie 400, 45k, czasem zaglądam na go:mod i dd2 dm, więc czemu by nie spróbować z podaniem? 

*Można wybrać to i to*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zdecydowanie tak :)

+Aktywny na forum 

+Pomocny 

+Wiek 

+ Jeśli chodzi o regulaminy poszczególnych serwerów i forum obstawiam, że zna lepiej niż nie jeden admin poszczególnego serwera :)

+ Kultura (pojęcie względne), każdego mogą ponieść nerwy i jest to zrozumiałe, ale potrafi się opanować :)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zdecydowanie na nie 

Wybacz Aitler ale jako admin nie grasz na jednym serwerze, wchodzisz raz na tydzień wyrabiać 7 godzin i super a przez niektóre dni cię wogole nie ma na serwerze i masz serwer za przeproszeniem w du**e

 

Kultury nie zachowujesz były przypadki gdzie na 45k wyzywales ludzi później mówiąc że to "dla beki" Ale inni ludzie tego nie wiedzą i negatywnie się na stawiają do danego gracza 

 

Kolesiostwo czuć ma kilometr w tym podaniu ale nie mi oceniać

Moim zdaniem nie nadajesz się na to stanowisko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...