Skocz do zawartości
Gość

ban

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: TwiX

 

Godzina, data zdarzenia: 5 min temu

 

Mapa: cs_italy2

 

STEAM_ID / IP:STEAM_0:0:28912481'

 

Uzasadnienie: Przypadkowo wleciałem na txt i szybko wyskoczyłem z nich i juz dostałem bana. To nie było celowe działanie tylko przypadkowo tak sie stało.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Siemanko

 

 

 

Gracz dostał bana, powodem było "TXT". Akurat niefortunnie się zdarzyło dla Ciebie, ze mialem Cie na spectcie, cóż... TXT to TXT, gracz ma pilnować tego, aby nie wbijał się tam, gracz ma pilnować wysokości i ewentualnie przewidywac ( szczegolnie jak sie gra ninja na italy2) to, że jest duże prawdopodobieństwo dotknięcia txt. Regulamin jest jasny, nie ma wyjątków, nie ma ulg na przypadki.

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Siemanko

 

 

 

Gracz dostał bana, powodem było "TXT". Akurat niefortunnie się zdarzyło dla Ciebie, ze mialem Cie na spectcie, cóż... TXT to TXT, gracz ma pilnować tego, aby nie wbijał się tam, gracz ma pilnować wysokości i ewentualnie przewidywac ( szczegolnie jak sie gra ninja na italy2) to, że jest duże prawdopodobieństwo dotknięcia txt. Regulamin jest jasny, nie ma wyjątków, nie ma ulg na przypadki.

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

Trochę to śmieszne że kolega dostał bana za to że ,,Przypadkiem Dotykał TXT" ;o I jeszcze się do tego przyznał ... Admin też pewnie nie raz nie dwa dotykał przypadkiem TXT i jakoś nie widzę banów ??? hmm..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Trochę to śmieszne że kolega dostał bana za to że ,,Przypadkiem Dotykał TXT" ;o I jeszcze się do tego przyznał ... Admin też pewnie nie raz nie dwa dotykał przypadkiem TXT i jakoś nie widzę banów ??? hmm..

 

 

Ani razu nie miałem tu bana za TXT :) 

 

 

 

 

 

 

Jakis dowod?

 

 

 

 

 

 

Skoro gracz sie przyznał, że wskoczył na txt to chyba obędzie się bez?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...