Skocz do zawartości
OwnedUp

 odrzucone OwnedUp podanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: OwnedUp
Wiek:18
Doświadczenie (w byciu adminem):Oj ciężko zliczyć na wielu serwerowniach sprawowałem,tego typu rolę ,głównie na serwerach codmod,chociaż od mojego ostatniego razu minęło troche czasu i tak myślę ,że nie będę miał problemów,jak to w 1,6 raczej nic się nie zmienia haha
Znajomość AMXX (W skali 1-10):8,5-10
Staż w CS-sie: No w cska gram już dlugo,ciężko mi określić kiedy dokładnie zapoczątkowałem swoją "karriere" .Na wielu starych serwerowniach grałem ,które raczej już na dzień dzisiejszy nie istnieją.
Steam / NonSteam: NS
Dlaczego Ty:Myślę ,że na tego codmoda przyda się tego typu pomoc ,adminów jest raczej nie wielu albo nie kojarzę kto po prostu xd,jedynym jakiego kojarzę jest Roy oraz chyba Aitler z czego to jeden z nich gra systematycznie jednak to raczej nie wystarcza,nie raz się zdarza ,że ktoś łamie regulamin czasami cziter czasami ktoś kto po prostu nie zna regulaminu albo nie chce go znać oraz myślę ,że jestem chyba odpowiednią osobą na tego typu stanowisko ,mimo tego ,że jestem dosyć kontrowersyjną osobą i nie każdy za mną przepada ,to jednak mam nadzieję ,że mógłbym w pewien sposób pomóc oraz uważam ,że się nadam.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:Zależy ale po gt można stwierdzić ,że wystarczająco czasu poświęcam na tę grę.
Kontakt:E-mail ,forum [email protected] 
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/OwnedUp/80.72.43.106:27022/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...