Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: JABOL

Imię: Kacper

Wiek: 19 lat

Doświadczenie: Posiadałem wielokrotnie administratora na serwerach cs 1.6 oraz cs:go. Uważam, że znajomośc SM - 8/10 oraz przeżyłem bliższe spotkanie z AMX Bansem wiec oceniam swoje umiejętności w obsłudze go na 9/10 

Dlaczego chcesz być adminem?: Chciałbym zostać mianowany adminem na serwerze only mirage, ponieważ serwer bardzo mi się spodobał i mam zamiar grać na nim codziennie. Jestem osobą aktywną więc myślę ze 6h dziennie to takie minimum. Jak dla mnie czas przegrany to tylko liczba, ponieważ chciałbym włożyć serce w rozwój tego serwera, oczywiście będę wspierał też serwer finansowo, ponieważ wiem bardzo dobrze jak droga jest reklama oraz opłata serwera a  nie ukrywajmy serwer z VIPa sam na siebie nie zarobi nawet 50% kwoty i trzeba dokładać. Dlatego właśnie czytasz moje podanie i dlatego tutaj jestem. Mam nadzieję, że przymkniecie oko na mój czas gry, który nadrobię na dniach i przemyślicie czy warto dać mi szansę. Pozdrawiam JABOL !

Link do profilu STEAM: https://steamcommunity.com/id/jabol1920/

Link do profilu GameTracker: https://www.gametracker.com/player/JABOL/145.239.19.229:27015/

SteamID: STEAM_0:1:424467719

PS: @ANGEL bardzo szanuje twoją decyzje. Jak napisałem od nie dawna gram na OnlyMirage, lecz chcę dobrze dla serwera i jeżeli podanie zostanie odrzucone będę próbował dalej. Pozdrawiam Cię serdecznie i miłego dnia !

Edytowane przez JABOL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie 

Tak jak napisal Angel

Ja z powodu braku PC nie gram od poniedziałku a ciebie nigdy nie widziałem czyli grasz na serwerze nawet nie tydzień 

I godziny pokazują wszystko. A w podaniu masz napisane ze 6h dziennie a  najwięcej grales przez półtora godziny a reszta dni to nawet nie godzina. A w wymaganiach jest napisane ze co najmniej 30h przegranych na serwerze

 

 

Edytowane przez Gazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...