Skocz do zawartości
Ninjaku

 zamknięty Skarga psyho

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 28.02.2021 cała mapa de_aztec , kawałek de train oraz mapa de_dust2_1337
Nick gracza: psyHo (admin cod200 cs.16)
Dowody: HLTV z mapy de_aztec 28.02.2021 godz 17:59 oraz HLTV z mapy de_train 28.02.2021 godz 17:38 + HLTV de_dust2_1337 28.02.2021 godz 18:39
Świadkowie: aker, rouger234 i inni gracze
Uzasadnienie: po pierwsze na mapie de_train siedzi cały czas na spekcie i nabija skrzynki/klucze oraz gdy pisze się do niego, że dziecko drze się przez mikrofon ma to gdzieś. Po drugie na mapie de_aztec dalej siedzi na spekcie prawie cała mape czasami wejdzie zagra runde, żeby nie było, że jest na serwie dla samych dropów. Po trzecie na mapie de_aztec typek wszedł na perfidnym aimie oczywiście admin na serwerze jest ale nic sobie z tego nie robi tylko dalej siedzi na specu. Skąd wy wogóle bierzecie takich adminów to ja nie wiem. Reasumując łeb się pali o.O

Edit: mapa de_dust2_1337 admin nie siedzi już na spekcie raczył wbić do drużyny TT i afczyć robiąc 0/9 nie no to jakieś żarty?

Edytowane przez Ninjaku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zgadza się Mogłem siedzieć na spect ale mam też inne ważniejsze sprawy . A co do nabijania skrzynek to po co miałbym to niby robić xD wgl mnie skrzynki nie interesują "skiny nie działają".

Nie pamiętam dokładnie jak to było ale z tego ci pamiętam to wywaliłem kogoś za mikro 

a za czity : Jak widać w liście banów 

28.02.2021 - 18:20:34
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)

Jeżeli masz ważniejsze sprawy/nie grasz wyjdź proste, a nie pisze sie do ciebie na u@ mówi się do ciebie a ty nic bo cię nie ma.

Typek na aimie luźno z 10 rund przeleciał dopiero dostał bana. A z dzieckiem które sie darlo to z tego co ja pamiętam wyszedł sam też po jakiś 15rundach. Nie wiem ale moim zdaniem admin który afczy jako tt albo bez powodu zawala miejsce na spekcie to nie najlepszy przykład.

Skargę podtrzymuję i liczę na przynajmniej jakiekolwiek upomnienie, gdyż wydaje mi się że takie zachowanie nie wypada adminowi który ma dawać przykład innym gracza.

Edytowane przez Ninjaku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...