Skocz do zawartości
Kr0p3K

 odrzucone Niewinne oskarżenie.

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:   .
Godzina, data zdarzenia:15.03.2021 - 20:03:50
Server:[CS:GO MOD JACKPOT][RESET 19.12.2020] Multi-Head.pl @1s1k.pl (de_dust2)
IP Server : 192.168.1.102:27140
STEAM_ID / IP:
Uzasadnienie: Sądzę, że zostałem niewinnie zbanowany, ponieważ czysto grałem. Co prawda nie mam ss kiedy mi dał bana (ze względu na słaby komputer) ale i tak słabo grałem. A ,że strzeliłem kilka głów admin uznał to jako Cheaty. Wątpię ,że to coś da ale mam tylko ss chyba z 2/3 rundy przed banem.

Zależy mi na tym koncie :)
Sądzę, że granie na cheatach jest nie sprawiedliwe wobec innych graczy :/ .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam serdecznie tutaj zgromadzonych :D (Pozwoliłem sobie dodać komentarze do każdej z tych akcji ponieważ te odwołanie spowodowało u mnie smiech)

Link do demka:  http://ehltv.hltv.org.pl/srv41452/HLTV-2103151951-de_dust2.dem.zip

mapa: De_dust 2

 

 

+ Ban - minuta 1:50 do 2:08 widać jak mu celownik przeskoczył na dwóch graczy (Lepiej widać w spowolnionym tempie :D )

+ ban - min 2:48 do 2:58 widać jak mu celownik skacze podczas strzelania

+ ban - min 3:50 do 4:23 Jego celownik skacze przy każdym strzale, przykład na midzie. Do tego widoczne jest jego wh jak i ten tiggerbot

+ban - kolejna z tych samych akcji gdzie mu celownik lata, min 5:12 do 5:38. Typowy triggerbot nic dodać nic ująć.

+ban - min 6:47 do 6:58 brak komentarza do tej sytuacji, nie mam  już sił :/ 

+ ban min 8:04 do 8:25 , w tej sytuacji możemy dostrzec jak perfidnie trafia głowę przez skrzynkę ( coś jego ten triggerbot nie działa ;p)

+ban - min 11:14 do 12:01 Identyczna akcja jak w pozostałych sytuacjach, cały czas ci ten celownik skacze i nic wiecej nie widać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1:50 - 2:08 +B
2:48 - 2:58 -B
3:50 - 4:23 +/-B
5:12 - 5:38 +B
6:47 - 6:58 +B
8:04 - 8:25 +B
11:14 - 12:01 +B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...