Skocz do zawartości
p$ilent

 zamknięty anihilacja

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się ze ten perk jest za mocny, może by dać mu nerf'a ponieważ w połączeniu z klasa co ma 1/x z broni siada zbyt często w 3-4 strzały.

@Lordu sam chwilkę pograłem z tym perkiem, trafił mi się 1/9 i w połączeniu z klasą Psychol z m4 zabijałem wszystkich trafiając ich zaledwie kilkoma pierwszymi strzałami a gracze zaczęli wychodzić z frustracji.

Edytowane przez p$ilent
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


tu sie akurat mylisz mozesz miec 1/8 to jest chyba najnizsza i nie chce siadac tak naprawde to zalezy jak kto gra 

 

3 godziny temu, Lordu napisał:

tu sie akurat mylisz mozesz miec 1/8 to jest chyba najnizsza i nie chce siadac tak naprawde to zalezy jak kto gra 

 

lordu2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tym perkiem jak i z innymi które mają szanse na zabicie jest podobnie nie wiadomo kiedy ale siądzie ;) 
Można by było jedynie podciągnąć ten perk do szansy 1/9 /10 bo np m3 już nie ma 1/2 :) wyrównajmy sprawiedliwie Panowie / Panie :)

Edytowane przez Swirusek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 godziny temu, Swirusek napisał:

Można by było jedynie podciągnąć ten perk do szansy 1/9 /10 bo np m3 już nie ma 1/2 :) wyrównajmy sprawiedliwie Panowie / Panie :)

Przecież ten perk jest od 1/8-1/13 nie wiem co tu podciągać :senor:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, Srelok napisał:

Przecież ten perk jest od 1/8-1/13 nie wiem co tu podciągać :senor:

Dokładnie ;) Anihilacja za mocna to może usuńmy jeszcze scautera 1/1 bo też jest op ... kurde jak ktoś potrafi grać to sobie poradzi ... 

A jeśli nie to zapraszam do kupienia premium ;) Jednego kepsa można sobie na miesiąc odmówić :D :swiniak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...