Skocz do zawartości
M@rcepan

 zamknięty Skarga na Administratora Gazika

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia:26.03.2021
Nick gracza: Perfect , osoba która mnie zbanowała Gazik 
Dowody:załączam w pliku 
Świadkowie:DawiO :3 , Erioon / FPS SERVICE i inni gracz którzy byli na serwerze o godzinie gdzieś 9:30 jakoś tak 
Uzasadnienie:w skrócie o godzinie 9:15 - 9;30 był cziter jakiś tam i gazik siedział na spektejcie był to gracz który dostał już wczoraj perma jako gazik widział u tego samego typa vipa postanowił że pójdzie go obejrzec mimo że był to ten sam typ tylko miał vipa i gazik i nie dał mu tak odrazu perma, ale poszło o to że  gazik nie zbanował osoby ,  no bo to był ten sam typ czitował na serwie zamiast mu dac odrazu perma i gazik uznał to jako zwyzywanie go i otrzymałem muta po otrzymaniu takiego śmiesznego muta na 30 minut odrazu bez żadnego upomnienia napiałem że jest ch*****m adminem że takie coś zrobil a wiec gazik dał mi bana za nic ktorego nie powinienem dostać,  nie było nawet na oficjalnej waszej stronie  tego bana kiedy ban skończył się po 5 minutach wszedłem ponownie żeby dowiedzieć się za co ten ban dostałem kolejnego i rónież za nic po 10 minutach wszedłem na serwer aby dowiedzieć się czemu dostałem muta gazik nie wiedząc co napisać nic niie odpisywał na czacie wiec ja po 20 pisaniu i pytaniu się dlaczego dostałem bana napisałem  ;kurwo jebana szmato odpiszesz mi za co dostałem tego bana którego nawet na stronie nie ma: wiec gazik dał mi kolejnego bana "3'' tym razem na 30 minut za zwyzywanie który już był na stronie. To wszystko myśle że osoba która czyta to zrozumiała mnie i rozpatrzy moje zgłoszenie, wiem ze to zgłoszenie wygląda jak wygląda ale wolał bym nagrac jakies nagranie albo prozmawiac na np dsc albo ts .  a i w załączonych plikach ten ostatni ss gdzie jest ban  na 30 minut to jest ten 3 gdzie za wyzywanie ty kurwo jebana szmato odpowiedz mi za co mam bana           

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem co tą za dowody, bo wklejasz jako dowód ss'y z rozmowy  z gumisiem i erionem. Zamiast wkleić link do demka, gdzie dostałeś bana, bo tam jest wszystko pięknie pokazane jak mnie wyzywasz i resztę administracji. Ja nie będę wklejał linku do demka, bo to jest skarga a nie odwołanie. Przynieś jakieś sensowne dowody, a nie ss'y rozmowy jak mnie jeszcze wyzywasz.

edit.

http://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20210326-0910-de_mirage.dem.zip aż wkleje demko bo mi się żal ciebie zrobiło jak próbujesz pisać skarge bez prawdziwych dowodów tylko ss'y z rozmowy z innym adminem i innym graczem. Good luck, wydaje mi się, że jak ktoś z wyższej zobaczy to demko to jeszcze dostaniesz bana na tydzień, ale to ich bedzie decyzja

A na tych ss'ach i na serwerze mówiłeś o "cichych banach" to nie byly ciche bany tylko source ban coś szwankuje i banowaie poprzez !admin nie daje bana tylko wyrzuca z serwera, i nie miałes tego bana dopiero za 3 razem dostałeś bo wpisałem manualnie przez konsole

Edytowane przez Gazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zaraz znajde demko jestem ciekawy jak odwołasz się do tego bana za nic co nawet na stronie nie ma i tego 2  jak wszedłem 

 

 

Nie potrafię znaleźć tego demka jestem nowy i nie wiem gdzie co się znajduje jeszcze za bardzo ty jako admin daj te demko lepiej się znasz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...