Skocz do zawartości
Stingy-S Żywy

Żywy

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Żywy

 

Wiek: 22 lata

Doświadczenie (w byciu adminem): Kilka dobrych lat temu jak jeszcze grywałem nałogowo w CS'a, obejmowałem stanowisko Administratora na wielu sieciach serwerowych. Niestety ciężko jest mi sobie przypomnieć i nie chciałbym zmyślać, czy czasem wprowadzić kogokolwiek w błąd. Po prostu minęło już tyle czasu, że nie jestem w stanie sobie przypomnieć. Po dwóch latach powróciłem 2 tygodnie temu do CS'a, ponieważ klasyka zawsze pozostanie w moim sercu.

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8

Staż w CS-sie: Poniżej podaje zdjęcia przegranych godzin na aktualnym koncie steam. Wcześniej posiadałem 4 lata inne konto, które sprzedałem i tam przegrałem 2000+ godzin. Nie wliczę do tego setki godzin w kafejkach internetowych za gnojka ze znajomymi, a następnie kontynuowanie rozgrywek na No-Steam. Tak naprawdę styk z Counter-Strike mam od 8 roku życia.

image.jpg

image.jpg

Steam / NonSteam: Steam

Dlaczego Ty: Jestem osobą konsekwentną, która nie znosi stronniczości i nigdy na niej nie bazowałem. Każdy przeze mnie jest oceniany tak samo, niezależnie od tego, czy znamy się dłużej, czy też krócej. Jeżeli ktoś łamie zasady, które obowiązują na serwerze/stronie/forum/portalu, to podlega takiej samej karze jak każda inna osoba. Na co dzień jestem bardzo pogodną osobą, z którą można zawsze się dogadać i poprowadzić konwersacje na poziomie. Posiadam dosyć spory staż (zapewne znajdą się tutaj osoby, które mają jeszcze większy), ale zawsze warto spróbować. Kto pyta ten nie błądzi, kto nie ryzykuje ten stoi w miejscu, bądź spada na dno. Powinienem to zrobić na samym początku, ale stwierdziłem, że warto coś o sobie powiedzieć. Aktualnie jestem na kierunku grafiki komputerowej i reklamy. Od 6 lat zajmuje się nagrywaniem muzyki, także mikrofon nie jest mi obcy. Jeżeli ktoś jest z Wrocławia, to serdecznie zapraszam w niedzielę do Wściekłego Psa na koncert o godzinie 18:00. Jestem wielkim fanatykiem świata fantastycznego, dosyć sporo czasu spędziłem na rozgrywkach role-play. Aktualnie mieszkam we Wrocławiu, pochodzę z Wielunia. 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Wszystko zależne jest od grafiku w pracy jaki sobie ustalę, oraz zajęć. Zwykle grywam od 4 do 10 godzin dziennie.

Kontakt: Skype: siwyliseklothosu / PW na forum

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gram od dwóch tygodni praktycznie po kilka godzin ;). Raczej ranking mówi sam za siebie ^^". Przez ostatnie 3-4 dni przebywałem praktycznie od południa do nocy na serwerze, więc dziwie się, iż mnie nie zauważyłeś nawet wtedy  :ninja: .

http://www.gametracker.com/player/Zywy/80.72.40.110:27026/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


to na pewno twój gametracker? bo jeśli tak to pokazuje on zupełnie co innego niż mówisz, a mianowicie nawet w ostatnim miesiącu nie ma przegranej choćby 0,5minuty, a w ciągu całej kadencii naszego servera 14 minut.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 Nie wiem czym to jest spowodowane, ale nie wyobrażasz sobie, że w 0,5 minuty wbiłbym 82 pozycje w rankingu :P. Możliwe, że coś jest z łączem, poczekaj jeszcze raz spróbuję i edytuje post. Teraz pokazuje 22 minuty, nie mam pojęcia dlaczego pokazuje takowe statystyki.

 

http://www.gametracker.com/player/Zywy/80.72.40.110:27026/

 

 Mozia, Jestem Bobem, Paulinka :*, damian?, ŚLEPY powinni mnie kojarzyć ;)

Untitled_12.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...